En iyi Minik Tina'nın Harikalar Diyarı yapıları

En iyi Minik Tina'nın Harikalar Diyarı yapıları

En iyi Minik Tina'nın Harikalar Diyarı yapıları

En iyi Minik Tina'nın Harikalar Diyarı yapıları


Bazı çok sınıflı önerilerle birlikte denemek için bazı eğlenceli derlemeler.


Tiny Tina'nın Harikalar Diyarı yapım sistemi, geçmişte numaralandırılmış Borderlands girişlerini oynamış herkese oldukça tanıdık gelecektir. Bu seferki en büyük değişiklik, ek bir Tiny Tina's Wonderlands sınıfının yeteneklerini ana sınıfınızla karıştırıp eşleştirmenize izin veren "çoklu sınıf" işlevidir. Harikalar Diyarı'nın ana görevini geçtikten sonra farklı bir ikinci sınıfa saygı duyabileceğinizi ve seçebileceğinizi unutmayın, ancak orijinaliniz karakter oluşturulduktan sonra taşa yerleştirilir.


Bunu akılda tutarak, Tiny Tina'nın Harikalar Diyarı'ndaki en iyi yapılardan bazılarını gözden geçirelim ve ardından bazı çok sınıflı önerilere geçelim.


BÜYÜ GÖRÜNTÜSÜ

En iyi Minik Tina'nın Harikalar Diyarı yapıları


Minik Tina'nın Harikalar Diyarı Spellshot yapısıSpellshots, Wonderlands'in büyülerine (aslında el bombalarıdır) ve bu büyüleri yaparak veya yeniden yükleyerek büyü yığınları oluşturmaya özel bir odaklanır. Spellweaving yığınları, tercih ettiğiniz oyun tarzına bağlı olarak farklı avantajları vurgulayacak şekilde düzenlenebilir.


 • Yapım: Agresif Teker
 • İçin: MMO nükleer silahlarının hayranları
 • Arkaplan: Başarısız Keşiş
 • Nitelikler: Zeka, Beceri
 • Beceri: Ambi-Hexrous


Failed Monk, arka plan için iyi bir seçimdir. Bu Spellshot, büyü bekleme sürelerini en aza indirmek için yüksek Zeka ve bu büyülerdeki kritik şansı artırmak için yüksek el becerisi istiyor. Bu yapı, sınıf becerisini ikinci bir büyü yuvasıyla değiştirdiğinden, uyumlamayı güvenle yok sayabilirsiniz.


Bir sınıf becerisi yerine kendi bekleme süresine sahip ikinci bir büyü yuvası veren Ambi-Hextrous becerisine gidiyorum. Yapı geliştikçe ekstra bir büyü yuvası daha önemli hale gelecektir, çünkü daha yüksek seviyeli yeteneklerin çoğu, kullanım sırasında tetiklenir.


Seviye 1'deki Spell Sniper ve Magic Bullets, büyücümüz için yardımcı olacaktır. İlkinin bonus silah hasarı ve ikincisinin büyü kritik hasarı, Prestidigitation'ın yeniden yükleme hızı bonusunu yendi. Seviye 2'deki Mage Armor ve Seviye 3'teki Glass Cannon mükemmel bir sinerji oluşturur. İkincisi, toteminizin otomatik yenilenmesi pahasına büyü hasarını arttırırken, Büyücü Zırhı bir büyü yaptığınızda toteminizi yeniler. Birlikte ele alındığında, bu kombo agresif, kaotik bir oyun stilini teşvik eder (diğer bir deyişle havalı insanlar için eğlencelidir.) Bu kombinasyon, bu yapının özünü oluşturur.


Aksi takdirde, daha düşük bekleme süreleri ve artırılmış büyü hasarı ile büyü eleştirisini tercih edin. Spellshot'ın nihai yükseltmesi, Sever the Thread, daha fazla hasar ve daha fazla kendi kendini iyileştirme anlamına gelen, anlık soğuma şansını artıracak.


MEZAR DOĞAN

En iyi Minik Tina'nın Harikalar Diyarı yapıları


Minik Tina'nın Harikalar Diyarı Mezar Doğumu yapısıThe Graveborn, can puanlarından yararlanarak karanlık hasar veren, ancak aynı zamanda arkadaşlarını çağırarak güçlendirme arayabilen büyücü tarzı bir sınıftır.


 • Yapım: Diablo 2 tarzı Necromancer
 • Şunlar için: Kötülük yapanlar, solo oyuncular
 • Arkaplan: Sıçan Paketi
 • Nitelikler: Zeka, Uyum
 • Beceri: Korkunç Kurban


Bu Graveborn, büyü ve yetenek bekleme sürelerimizi en aza indiren Zeka ve Uyumlamaya odaklanan Pack Rat arka planından en çok yararlanır. Graveborn sınıf becerilerinin hiçbiri bu yapı için özellikle gerekli değil, ancak Dire Sacrifice'ın daha genel olarak daha yararlı olduğunu buldum.


Kademe 1'deki Kader Köleleri, kaç evcil hayvan çağırdığınıza bağlı olarak size bonuslar sunacak. Oyunun başında biraz daha az kullanışlıdır, ancak demilich'inize ek olarak Hydras'ı çağırabildiğinizde kendisi için ödeme yapacaktır. Tier 2's Harvest, bir öldürme yaptığımızda arkadaşlarınızı doğrudan karanlık hasarla güçlendirecek. Demilich'imizle yeterince kullanışlı, ancak kilidini açtığınızda çok ölümcül…


... Graveborn evcil hayvan yapısının omurgası olan Dark Hydra, 3. seviyede mevcuttur. Bizim demilich'imiz güzeldir, ancak öldürme sırasında geçici bir yoldaş çağırma şansının yüksek olması, yoldaş bonuslarımızın çoğunun kaynağı olacaktır. Mümkün olduğu kadar uzun süre hidra istiyoruz. Graveborn'un son yeteneği olan Morhaim'in Kutsaması çok önemlidir. Dark Hydra ve Harvest gibi büyü atma becerilerinizi öldürme becerilerinizi tetikler, böylece yaptığınız her büyü arkadaşlarınızı güçlendirir ve potansiyel olarak başka bir hidra çağırır.


SPOR MÜDÜRÜ

Minik Tina'nın Harikalar Diyarı Spor Muhafızı yapısıSpore Warden, D&D ve LotR şöhretinin klasik Ranger sınıfını çağrıştırıyor ve hasar verme yeteneklerine, silah hasarına karşı sabit bonuslara veya küçük mantar arkadaşlarını güçlendirmeye odaklanabilir.


 • Yapı: Mantar Dansı
 • İçin: Solo oyuncular, Dunedain prensleri, Graveborn multis, yeni başlayanlar
 • Arkaplan: Köylü Budala veya Elfler Tarafından Yetiştirilen
 • Nitelikler: Bilgelik, Güç, Çeşitlilik
 • Beceri: Baraj
İlk Spore Muhafız yapımız da evcil hayvanlara odaklanıyor. Spore Muhafız mantarı tam gücüne Graveborn çağrılarından daha hızlı ulaşır ve size silah/yetenek hasarına veya seçtiğiniz çoklu sınıfa odaklanmanız için çok daha fazla alan sağlar.


Mantarın kendisi, zehir bulutunu iyileştirmek için Bilgelikten yararlanacaktır. Aksi takdirde, böyle temel bir hasarın peşinde değilseniz, silah hasarına odaklanmak mantar adamın genel verimini artıracak ve Strength and Dexterity güvenli bahisleri ve Village Idiot veya Raised by Elf geçmişlerini almaya değer bırakacaktır. Beceri seçeneklerinden Barrage'ı Blizzard'a tercih ederim. Mantar adam üzerinde hiçbir etkisi yoktur, bu yüzden tercihiniz.


Ana üç Mantar Yoldaş yükseltmeniz, 1. kademedeki Kindred Heart, 2. kademenin Spore Bulutu ve 3. kademedeki Şifalı Mantar olacak. . Dahası, mantar adam yetenek ağacında oldukça erken bir sırada çıkıyor ve Spore Muhafız'ın geri kalanını size bırakıyor, ancak sınıfın Kartal Gözü gibi hasarı maksimize eden yükseltmeleri bir göz atmaya değer. Mantarınızı erkenden maksimuma çıkarmak, erken kampanyada sizi güçlü kılar ve oyun ilerledikçe odağınızı ayarlamak için iyi bir konuma sahip olmanızı sağlar.


BRR-ZERKER


En iyi Minik Tina'nın Harikalar Diyarı yapıları


Minik Tina'nın Harikalar Diyarı Brr-zerker yapısı

Düşmanları sürmek, kadınların ağıtları, tatbikatı biliyorsunuz: barbar zamanı. Brr-zerker'in sınıf yetenekleri, donma hasarı güçlendirmesi ile geçici bir öfke durumunu etkinleştirir ve Brr-zerker'in yükseltmelerinin çoğu, bu durumu iyileştirmeye veya değiştirmeye odaklanır.


 • Yapı: Buz Adam
 • İçin: Elemental hasar satıcıları
 • Arkaplan: Envanter İstifçisi
 • Nitelikler: Uyum, Bilgelik
 • Beceri: Vahşi Dalgalanma

Bu özel Brr-zerker yapısı, yetenek bekleme sürelerini en aza indirmek ve temel hasarı iyileştirmek için Uyumlama ve Bilgelikten gerçekten faydalanacaktır. Bu amaçla, Envanter İstifçisi arka planı iyi bir seçimdir. Feral Surge, ikisinden doğrudan don hasarı veren tek kişidir ve temel hasar için her fırsatı en üst düzeye çıkarmak istiyoruz.


Ancestral Frost, Ice Breaker ve Cold Snap, yetenek ağacının hemen sol tarafında, erken dönem temel özellikler olan, Brr-zerker'in donma hasarını artıran veya artıran tüm yükseltmelerini seçeceksiniz. Feral Surge ile öfkeyi etkinleştirmek, donma hasarını daha da iyileştirir, bu nedenle Blood of the Fallen gibi öfke durumunu uzatan yetenekler de önerilir. Uyumlama ve temel odak, bu Brr-zerker'ı Clawbringer ile çoklu sınıflamaya da ödünç verir.


bıçakçı


En iyi Minik Tina'nın Harikalar Diyarı yapıları

Minik Tina'nın Harikalar Diyarı Stabbomancer yapısı

Stabbomancer, her MMO'da ortaya çıkmayı başaran, ne yazık ki boşa gidecek tırtıklı çift hançerlerle sonsuza kadar "grup arayan" klasik ninja-istekli DPS sınıfını çağrıştırıyor. Stabbomancer, bu fanteziyi çok daha az sınıf kısıtlayıcı bir ortamda somutlaştırmanıza izin verecek. Kimse seni bir daha şifacı oynamaya zorlayamayacak.


 • Yapı: Koş ve Silahla
 • Şunlar için: DPS şebekesi, Mass Effect Vanguards
 • Arkaplan: Elfler veya Köylü Idiot tarafından yetiştirildi
 • Nitelikler: Güç, Beceri, Uyum
 • Beceri: Gölgelerden

Buradaki oyunun adı silah ve yakın dövüş hasarıdır, bu yüzden Güç, Beceri ve Elfler Tarafından Yükseltilmiş veya Köy Budalası arka planlarına gidin. Stabbomancer'ın güçlü sınıf yeteneklerinin bekleme süresini azaltabilmeniz için uyumlama da yatırıma değer. Her ikisi de oldukça güçlüdür, ancak yapı kendine geldiğinde Gölgelerden en uygun seçimi kanıtlayacaktır. Düşmanlara yaklaşmanıza yardımcı olacak ve ayrıca Cellat'ın Kılıcı gibi yetenekleri harekete geçirerek kritik vuruşları garanti edecek.


Bu yapı, aynı anda sprint atmanıza ve ateş etmenize olanak tanıyan 4. seviye yükseltme Elusive ile kendini gösteriyor. Elusive, hareketi ve yakın muharebe saldırı hızını artıran 1. seviyedeki Haste ve aynı zamanda mevcut hareket hızınıza bağlı olarak silahınızın hasarını artıran 2. seviyenin Hızlı Ölümü ile mükemmel bir sinerji oluşturur. Bu yeteneğin yayılmasıyla hafif makineli tüfekler ve pompalı tüfekler için tabancalardan ve keskin nişancı tüfeklerinden kesinlikle vazgeçin.


Aksi takdirde, yakın dövüş veya silah hasarında genel artışlar sunan Bıçakçı yetenekleri her zaman memnuniyetle karşılanır. 1. Kademe Arsenal'in neredeyse hiçbir dezavantajı yok ve ne zaman yedekleyeceğiniz bir şey varsa, tekmelemeye değer. Stabbomancer'ın son yükseltmesi, Cellat Kılıcı, yalnızca önemli DPS'nizi daha da artıracaktır.


tırnağı

En iyi Minik Tina'nın Harikalar Diyarı yapıları

Minik Tina'nın Harikalar Diyarı Clawbringer yapımıBu gaddar şövalye sınıfı, Brr-zerker'e yakın mesafeden temel hasar vermeye benzer bir odağı paylaşır ve ayrıca yoldaş wyvern şeklinde kendi evcil hayvanına sahiptir. Clawbringer'a sunulan iki ana yol, silahlara ve ateş elementi hasarına veya yakın dövüş ve yıldırım hasarına odaklanmaktadır.


 • Yapı: Şok ve Huşu
 • Şunlar için: Destiny Titans'ı Kurtarmak, temel hasar verenler
 • Arkaplan: Envanter İstifçisi
 • Nitelikler: Uyum, Bilgelik
 • Beceri: Fırtına Ejderhasının Yargısı

İlk Brr-zerker yapısına benzer şekilde, bu Dragon Knight temel hasara odaklanır ve bu nedenle Uyum, Bilgelik ve Envanter İstifçisi arka planından yararlanır.


Kilidini açacağınız ikinci yetenek olan Storm Dragon's Judgment (şimşek odaklı), bu yapı için seçimdir. Bu sınıf yeteneği, yıldırım Pençesi'nin yakın dövüş odağına biraz esneklik kazandırarak biraz menzil sunar ve ayrıca kalıcı hasarıyla alan reddetme işlevi sunar.


İlk yükseltme seviyesindeki Oath of Thunder, yakın dövüş saldırılarınızı ve yoldaş wyvern'i yıldırım hasarı ile güçlendirir ve 3. seviyedeki Blasthamut's Favor, bu pençe getirenin yakın dövüş/yıldırım odağını daha da güçlendirerek bir zorunluluktur. Clawbringer'ın yakın muharebeye girerken hayatta kalmasını artıran, bazıları yıldırım yükseltme yolunda bulunabilen yeteneklere de dikkat edin. Clawbringer'ın son yükseltmesi Storm Smite, sınıf yeteneğinizi daha da artıracak ve onu bir başka önemli yıldırım ejderhası seçimi yapacak.


ÇOK SINIF


Tiny Tina's Wonderlands


Çok sınıflı öneriler

Aşağıdaki hızlı derlemeler devam eden bir çalışmadır, ancak aklıma gelen şu:


Spore Warden/Graveborn: Arkadaşsız oyuncu için, mümkün olduğu kadar çok oyun arkadaşıyla telafi edin. Tanksı, yeoman mantarı ve ağızlı demilich, hidra kuvvetinizin öncüsünü oluşturacaktır.


Brr-zerker/Clawbringer: Temel hasarı üç katına çıkarın ve yakın mesafeli bir oyun stilini ikiye katlayın. Bunu daha yüksek zorlukta test etmedim, ancak buradaki element hasarındaki çok yönlülük, düşman element tiplerini eşleştirmenin çok daha önemli olduğu yerlerde faydalı olabilir.

YORUMLAR

Ad

A Plague Tale: Requiem,10,African,1,Age of Empires,12,Akvaryum Dünyası,13,AntikÇağ,3,Apex Legends,16,Arabic,1,Assassin's Creed,8,Aze,3,Back 4 Blood,5,Battlefield,13,Bilim,1,Bilim ve Teknoloji,82,BioShock,8,Botanik,4,Call of Duty,147,China,50,Chivalry 2,6,citizen sleep,6,Clash of Clans,18,Coin's,4,Company of Heroes,8,CS:GO,8,Cyberpunk,5,Cycle Frontier,128,Czeh,8,Dark Souls,11,Destiny,66,Detox,4,Diablo,322,Disney+,8,Dünya Tarihi,4,Dying Light 2,15,EA,8,EA-E3,7,eFootball,20,Elden Ring,3544,Eng,1007,Epic Games,8,Esp,999,F1,16,Fall Guys,3,Farsi,5,Fifa,40,Final Fantasy,14,Fortnite,68,Forza Horizon,8,Fotoğraf Makinası,5,Fra,985,Free Fire,2,Game News,122,Game's,47,Genel Konular,77,Genshin,454,Geo,2,Ger,1011,God of War,24,Gotham Knights,6,Gre,1,GTA,38,GTA6,23,Güncel,1,Halil İnalcık,6,Halo infinite,17,Hangisi Alınır,2,Her Konudan,3,Hitman,8,Hogwarts,17,Horizon Forbidden,6,Hun,4,İlber Ortaylı,2,İndia,57,italian,61,Jpn,353,King Arthur,2,Kingdom Hearts,6,Kitaplar,89,Kor,5,League of Legends,33,Lego Star Wars,9,LifeAfter,8,lost,1,Lost Ark,474,Mafia 4,4,Minecraft,20,MLB,6,Müzik,2,Nasıl Yapılır,26,Nor,1,NORCO,6,NORKO,1,OCULUS QUEST,7,Osmanlı Tarihi,9,Overwatch 2,43,Oyun Klavuzları,9,oyun2022,8,Oyunlar,1464,Payday 2,8,PC,15,PES,7,Phi,2,PlayStation,10,Pokemon,48,Por,822,Project Q,9,PS,35,PUBG,99,Raft,8,Rainbow Six Siege,7,Rus,290,Sağlık,4,Sanat,2,SCORN,8,Sims,2,SİMS 4,23,Skate,7,Sniper Elite,54,Sosyal,6,Spider-Man,2,Splatoon,1,Spor,2,Starfield,10,Steam,23,Street Fighter,55,System Shock,12,Şiir,58,Tarih,52,Teenage Mutant Ninja Turtles,16,Teknoloji,23,Telefonlar,5,The Callisto Protocol,9,Tiny Tina's Wonderlands,114,Ukr,205,Universal Broadcast,6398,V Rising,544,Valorant,140,Vampire Survivors,4,Video,1,Warhammer 40K,7,World of Tanks,7,XBOX,14,Xiaomi,1,Yaşam ve Sağlık,28,yazılım,1,Yeni Yayınla,2,Yeni Yayınlar,8015,
ltr
item
Her Şeye Dair: En iyi Minik Tina'nın Harikalar Diyarı yapıları
En iyi Minik Tina'nın Harikalar Diyarı yapıları
En iyi Minik Tina'nın Harikalar Diyarı yapıları
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEjYmqARf7WDV4PfAKloNPnk3o2GwSrTYbMedwVrsdwZXjySNsMUBaVHtDqGBXDv5UAermRdeSQ91T1pceg6gUD7kN2VG0kO0m5hzJBQN4ci9mInRxuJxIAqVl8IM_Z36AMjWltkPVjO8qcla_PdBPUsEImvHuY1wIYeCFeRDXqwT_QROavZNAgb4v-V=w640-h354
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEjYmqARf7WDV4PfAKloNPnk3o2GwSrTYbMedwVrsdwZXjySNsMUBaVHtDqGBXDv5UAermRdeSQ91T1pceg6gUD7kN2VG0kO0m5hzJBQN4ci9mInRxuJxIAqVl8IM_Z36AMjWltkPVjO8qcla_PdBPUsEImvHuY1wIYeCFeRDXqwT_QROavZNAgb4v-V=s72-w640-c-h354
Her Şeye Dair
https://www.herseyedair.net/2022/03/en-iyi-minik-tinann-harikalar-diyar.html
https://www.herseyedair.net/
https://www.herseyedair.net/
https://www.herseyedair.net/2022/03/en-iyi-minik-tinann-harikalar-diyar.html
true
6744863006593968633
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy