Elden Ring: Caelid Great-Jar Açıklaması, Görev Rehberi ve Ganimet

Elden Ring: Caelid Great-Jar Açıklaması, Görev Rehberi ve Ganimet

Elden Ring: Caelid Great-Jar Açıklaması, Görev Rehberi ve Ganimet

Elden Ring: Caelid Great-Jar Açıklaması, Görev Rehberi ve Ganimet


Aradaki Topraklarda yaşayan Yaşayan Kavanozlar olağandışıdır, ancak hepsinden en ilgi çekici olanı güneydoğuda bulunur. 


Elden Ring'in Caelid'deki Great-Jar NPC'si hakkında bilmeniz gereken her şey burada !

Hidetaka Miyazaki'nin zihni yıllar içinde bazı çarpık kreasyonlar doğurdu, ancak Elden Ring'in Canlı Kavanozları kesinlikle en tuhaflarından biri.

Bilinçli kaplar, kollar ve bacaklarla tamamlanmış ve konuşma yeteneği… Tüyler ürpertici, özellikle destansı Starscourge Radahn dövüşünden sonra İskender'in açıkladığı gibi, kendilerini nasıl ayakta tuttuklarını öğrendikten sonra .

Ancak, diğerlerinden biraz daha şaşırtıcı olan bir Yaşayan Kavanoz var. Diğerlerinin üzerinde yükselen o, "güçlü, sessiz tip" ifadesinin vücut bulmuş hali, bu yüzden size Caelid'in Büyük Kavanozu ile ne olduğunu anlatmak için buradayız.

Büyük Kavanoz nerede?

Büyük Kavanoz, bazı Golem Okçuları tarafından korunan dar bir patikanın sonunda, Kuzey Caelid'de bir tepede yer alır. Bir kez yaklaştığında, onu özleyemezsin.

Ancak, bölgesine yalnızca başka, hatta daha dar bir vadiden erişilebildiğinden, ona ulaşmak oldukça zor. En iyi başlangıç ​​noktası, Ranni'nin görev dizisinde ilerledikçe muhtemelen erişeceğiniz Derin Siofra Kuyusu Grace Sitesi'dir .

Kuzeye ilerleyin, Anormal Kaya Kümeleri'ni ve Golem Okçuları'nı geçin. İsterseniz bunları kaldırabilirsiniz, ancak yeniden doğduklarının farkında olun . Büyük Kavanoz'a vardığında, zaten sana ateş etmeyi bırakacaklar.

Golemleri geçtikten sonra, söz konusu Living Jar ile karşılaşacaksınız. Okçuları küçük gösteriyor…

Elden Ring: Caelid Great-Jar Açıklaması, Görev Rehberi ve Ganimet

Büyük Kavanozun İrfan

Şu anda Büyük Kavanoz hakkında pek bir şey bilinmiyor, ancak bildiklerimizden çıkarılabilecek bazı ayrıntılar var .

Her şeyden önce, konumu önemlidir. Caelid'in kolezyumunun önünde kollarını kavuşturmuş, nöbet tutuyor. Alanların ilk incelemesinde, sizi arenaya girmekten alıkoyduğunu düşünebilirsiniz, ancak durum böyle değil.

Buna rağmen, Büyük Kavanoz açıkça saygı duyulan, belki de korkulan bir savaşçıdır, çünkü kendisiyle konuşulduğunda sessiz kalır ancak 3 çağrıyı etkinleştirir: Onun adına savaşan İnsansı 'Büyük Kavanoz Şövalyeleri'.

Belki de layık bir şampiyon arıyor… veya meydan okuyucu?

Büyük Kavanoz Görevi

Elden Ring'deki görev dizileri sizi kilometrelerce tehlikeli arazide götürecek, ancak bu çok farklı. Aslında, sonunda size harika bir ganimet vermesine rağmen, Büyük Kavanoz'un görev dizisi neredeyse bu kadar bile değil.

Basitçe söylemek gerekirse, Büyük Kavanoz'un tüm görevi, Kavanoz ile etkileşime girdikten sonra oluşturulan 3 NPC çağrısı etrafında döner. Her biri öldürülmeli, ancak birkaç yakalama var:

1: En önemlisi, çağrılan her NPC art arda öldürülmelidir . Bir Grace Sitesinde yeniden doğmanıza veya dinlenmenize izin verilmez, aksi takdirde 3 düşman da sıfırlanır . Hepsi arka arkaya öldürüldükten sonra yeniden doğmazlar. Flask kullanımlarınızı en üst düzeye çıkarmak için her Altın Tohumu bulduğunuzdan emin olun!

2: İkincisi, bu NPC'ler rastgele oluşturulur. Bu, her denediğinizde farklı olacakları anlamına gelir. Eğer zorlanıyorsan, pes etme. Bir sonraki koşun seni bir Wretch ile karşı karşıya getirebilir!

Buradaki olağan patron dövüşü formatından bir başka ilginç sapma, her Şövalyenin gerçek bir oyuncunun karakterinin görünümünü ve teçhizatını üstlenmesidir! Çok sayıda kanamaya dayalı yapıyla savaşmayı bekleyin !

Çevrimdışı olmak, daha kolay NPC düşmanları oluşturabilir.

3: Son olarak, hayatı kendiniz için biraz daha kolaylaştırmanın bir yolu var. Bu NPC'ler, çoğunlukla savaşlar arasında dinlenememeleri nedeniyle gerçek bir meydan okuma olabilir. Bununla birlikte, seviyeleri sizinkiyle orantılıdır, bu nedenle onları oyunda daha erken ele almak zorluğu azaltacaktır!

3'ünü de öldürün ( bu, her biri size Furlcalling Finger verir, bu arada ) ve Jar'a geri dönün. Sessiz kalacak, ancak size Büyük Kavanoz'un Arsenal Tılsımı ile ödül verecek! Bu öğe maksimum ağırlık yükünüzü %19 artırır.

Büyük Kavanoz için Sırada Ne Var?

Görevi tamamladığınızda, ilk içgüdünüz kolezyumun içine dalmak olabilir. Pekala, kapılar hiçbir şekilde açılmadan kapalı kaldığı için hayal kırıklığına uğramaya hazırlanın!

Bu şu soruyu akla getiriyor: Kolezyum neden orada? Özellikle de böylesine ilgi çekici bir NPC tarafından korunduğu için!

Bir teori, bu alanın DLC için kaydediliyor olmasıdır. Bu varsayım, diğer bölgelerin de erişilemeyen kolezyumlara sahip olduğunu fark ettiğinizde çekiş kazanır.

Aslında, Elden Ring'de kullanılmayan bir colosseum varlığının bulunduğu keşfedildi ve oyuncuları bu devasa arenalarda PvP odaklı bir DLC seti olasılığını düşünmeye sevk etti.

Büyük Kavanoz'un varlığı ve gerçek dünyadaki çağrıları, yalnızca bu teorinin güvenilirliğini artırır. Belki de Caelid'in colosseumu çok oyunculu bir PvP merkezi haline gelebilir?

Ayrıca, bu arenalar kullanılacaksa, sizi giderek zorlaşan düşmanlara, Gladyatör tarzına fırlatan bir DLC'nin parçası olarak AI patron düşmanlarını barındırabilecekleri de makul. Bu, Elder Scrolls'tan Assassin's Creed'e kadar her açık dünya serisinin kullandığı bir tür görev dizisidir.

Buradaki en kötü durum senaryosu, FromSoftware'in sonunda bir yanlış adım atabilmesi ve bu alanların asla geliştirilmeyecek içeriğin kesilmesidir.

YORUMLAR

Ad

A Plague Tale: Requiem,10,African,1,Age of Empires,12,Akvaryum Dünyası,13,AntikÇağ,3,Apex Legends,16,Arabic,1,Assassin's Creed,8,Aze,3,Back 4 Blood,5,Battlefield,13,Bilim,1,Bilim ve Teknoloji,82,BioShock,8,Botanik,4,Call of Duty,147,China,50,Chivalry 2,6,citizen sleep,6,Clash of Clans,18,Coin's,4,Company of Heroes,8,CS:GO,8,Cyberpunk,5,Cycle Frontier,128,Czeh,8,Dark Souls,11,Destiny,66,Detox,4,Diablo,322,Disney+,8,Dünya Tarihi,4,Dying Light 2,15,EA,8,EA-E3,7,eFootball,20,Elden Ring,3544,Eng,1007,Epic Games,8,Esp,999,F1,16,Fall Guys,3,Farsi,5,Fifa,40,Final Fantasy,14,Fortnite,68,Forza Horizon,8,Fotoğraf Makinası,5,Fra,985,Free Fire,2,Game News,122,Game's,47,Genel Konular,77,Genshin,454,Geo,2,Ger,1011,God of War,24,Gotham Knights,6,Gre,1,GTA,38,GTA6,23,Güncel,1,Halil İnalcık,6,Halo infinite,17,Hangisi Alınır,2,Her Konudan,3,Hitman,8,Hogwarts,17,Horizon Forbidden,6,Hun,4,İlber Ortaylı,2,İndia,57,italian,61,Jpn,353,King Arthur,2,Kingdom Hearts,6,Kitaplar,89,Kor,5,League of Legends,33,Lego Star Wars,9,LifeAfter,8,lost,1,Lost Ark,474,Mafia 4,4,Minecraft,20,MLB,6,Müzik,2,Nasıl Yapılır,26,Nor,1,NORCO,6,NORKO,1,OCULUS QUEST,7,Osmanlı Tarihi,9,Overwatch 2,43,Oyun Klavuzları,9,oyun2022,8,Oyunlar,1464,Payday 2,8,PC,15,PES,7,Phi,2,PlayStation,10,Pokemon,48,Por,822,Project Q,9,PS,35,PUBG,99,Raft,8,Rainbow Six Siege,7,Rus,290,Sağlık,4,Sanat,2,SCORN,8,Sims,2,SİMS 4,23,Skate,7,Sniper Elite,54,Sosyal,6,Spider-Man,2,Splatoon,1,Spor,2,Starfield,10,Steam,23,Street Fighter,55,System Shock,12,Şiir,58,Tarih,52,Teenage Mutant Ninja Turtles,16,Teknoloji,23,Telefonlar,5,The Callisto Protocol,9,Tiny Tina's Wonderlands,114,Ukr,205,Universal Broadcast,6398,V Rising,544,Valorant,140,Vampire Survivors,4,Video,1,Warhammer 40K,7,World of Tanks,7,XBOX,14,Xiaomi,1,Yaşam ve Sağlık,28,yazılım,1,Yeni Yayınla,2,Yeni Yayınlar,8015,
ltr
item
Her Şeye Dair: Elden Ring: Caelid Great-Jar Açıklaması, Görev Rehberi ve Ganimet
Elden Ring: Caelid Great-Jar Açıklaması, Görev Rehberi ve Ganimet
Elden Ring: Caelid Great-Jar Açıklaması, Görev Rehberi ve Ganimet
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEjX_WZxDySsVwSVsOxgXlgEJ-T5byOeTh54eRG8HPJ4j-XIvXuNFv_IP2R2Q-QMhez1IHn1Azg_T4t0TAdGyJp5fWTKkVGsF0c-LLC9Kw_zhsimOl2ajKXlRAf_voCDr-nbux0HleN2eSv6vTS7vy-rPAM4uW5NNwuv0AU--efdqjcZfApPefhTeU0lmA=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEjX_WZxDySsVwSVsOxgXlgEJ-T5byOeTh54eRG8HPJ4j-XIvXuNFv_IP2R2Q-QMhez1IHn1Azg_T4t0TAdGyJp5fWTKkVGsF0c-LLC9Kw_zhsimOl2ajKXlRAf_voCDr-nbux0HleN2eSv6vTS7vy-rPAM4uW5NNwuv0AU--efdqjcZfApPefhTeU0lmA=s72-w640-c-h360
Her Şeye Dair
https://www.herseyedair.net/2022/04/elden-ring-caelid-great-jar-acklamas.html
https://www.herseyedair.net/
https://www.herseyedair.net/
https://www.herseyedair.net/2022/04/elden-ring-caelid-great-jar-acklamas.html
true
6744863006593968633
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy