Chivalry 2, yeni haritalar ve monte edilmiş savaşlarla bu Haziran'da Steam'e dörtnala gidiyor

Chivalry 2, yeni haritalar ve monte edilmiş savaşlarla bu Haziran'da Steam'e dörtnala gidiyor

Chivalry 2, yeni haritalar ve monte edilmiş savaşlarla bu Haziran'da Steam'e dörtnala gidiyor

Chivalry 2, yeni haritalar ve monte edilmiş savaşlarla bu Haziran'da Steam'e dörtnala gidiyor


Chivalry 2'nin yakında çıkacak olan Steam sürümüyle aynı anda gelen atlar ve yeni haritalar ile uygulamalı deneyim.


Son olarak, Steam arkadaşlarım orta çağdan kalma bir Jason Voorhees gibi harika bir kılıçla okçuları kovalamanın heyecanını yaşayabilirler. PC'de bir yıllık Epic Store münhasırlığının ardından Chivalry 2, 12 Haziran'da Steam'de çıkıyor. Aynı zamanda, tüm platformlar yeni bir grup, yeni haritalar ve uzun yüzlü, dört ayaklı büyük bir ücretsiz güncelleme alacak. İlk oyun seansımdan beri sabırsızlıkla beklediğim yaratıklar. (Yukarıda veya YouTube'da gömülü olan teaser videosuna bakın.)Epic Games Store'da Chivalry 2'ye zaten sahipseniz, "yakında" Tenosian Invasion adlı at güncellemesinin halka açık oyun testine katılabileceksiniz. Söz konusu işgalci ve istilacı grup, Osmanlı İmparatorluğu'ndan ilham alan Tenosia, nihayetinde yanlarında getirdikleri atlar için takdir edilebilir, ancak kubbeleri, minareleri ve altın sıçramalarıyla da sevileceğini düşünüyorum. yeşil ve mavi Chiv 2'nin harita rotasyonuna eklenir, aksi takdirde çoğunlukla Batı Avrupa görünümlü fantezi kaleleri ve tarlaları bulunur.


Yakın zamanda Torn Banner, güncellemedeki iki yeni objektif haritadan biri olan The Razing of Askandir'in bitmemiş bir versiyonunu oynamama izin verdi. Bu, İskenderiye Kütüphanesi'ne -kütüphaneler kadar tahribatlar için gerçek bir mıknatıs- açık bir göndermedir ve son hesaplaşma, savunucuların umutsuzca üzerlerine su kapları atarken, saldırganların kitap raflarını tutuşturduğunu görür. Bilginin korunmasından vazgeçmeyi tercih ettim ve bunun yerine bir masanın üzerinde durup, görünür hale geldiklerini fark etmeyen bir poltergeist gibi diğer takıma kitaplar fırlattım.


Askandir'de ve diğer tüm haritalarda, Chivalry 2'nin mükemmelliği, orta çağ şaklağını ustaca rekabetçi yakın dövüşle harmanlama biçimini koruyor (bununla ilgili daha fazla bilgi için geçen yılki %91'lik incelememe bakın). Güncellemeyle birlikte gelen diğer yeni takım hedefi haritası, Baudwyn'in İhlali, bir tutam baruta "patlayıcı bombalar" serpecek, bu da uçan şövalyelere tanık olmak için iyi bir yol gibi görünüyor.


Torn Banner başkanı ve Chivalry 2 kreatif direktörü Steve Piggott'un yanı sıra tasarım direktörü Leif Walter tarafından yönlendirilen güncelleme turum sırasında o haritayı oynayamadım, ancak halka açık oyun testinde olacak. Ayrıca Baudwyn'e dayalı yeni bir takım ölüm maçı haritası var, bunu kontrol ettim (kum eski İngiliz çamurundan güzel bir moladır) ve The Battle of Wardenglade'in The Charge of Wardenglade adlı alternatif bir versiyonu. güncellemenin en heyecan verici ve en sevilen özelliği.


at oyunuTorn Banner, Chivalry 2 piyasaya sürülmeden önce atların geleceğini söyledi ve sonunda buradalar. The Charge of Wardenglade, at temalı bir TDM haritasıdır, ancak monte edilmiş savaş, güncellemenin diğer üç yeni haritasında da yer alır ve zamanla Chivalry 2'nin mevcut haritalarının sürümlerine dahil edilecektir.


Güzel bir somun ekmekle birini öldürebileceğiniz bir oyundan bekleyebileceğiniz gibi, bu çok inandırıcı veya sarsıntısız monte edilmiş bir savaş simülasyonu değil, ancak olasılıkları iyice düşünüldü. Okçulara karşı uzun süredir devam eden kinim nedeniyle, atları ön cepheyi kırmanın ve korkakları arkaya dağıtmanın bir yolu olarak seviyorum. Ancak buna cesareti olan okçular, tam Legolas'a gidebilir ve nişanlarını dörtnala test edebilir, bu kesinlikle bazı keskin nişancı canavarları yaratacaktır. Önizlemem sırasında, atlı düşmanlara hem atın arkasından hem de yerden cirit atmaktan keyif aldım. Kabileler gibi, yavaş hareket eden bir mermi ile hızlı hareket eden bir hedefi vurmak gibisi yoktur.


Chivalry 2, yeni haritalar ve monte edilmiş savaşlarla bu Haziran'da Steam'e dörtnala gidiyor

At sırtındaki yakın dövüş silahları, yerde olduğu gibi çalışır, ancak bazı yeni düşüncelerle. Aynı üç temel vuruşa sahipsiniz (sol/sağ, yukarı/aşağı ve bıçaklama), ancak birkaç silah için özel saldırılar bir eyer üzerinde çalışacak şekilde değiştirildi ve atınızın her iki tarafına da nişan almanız gerekiyor. - ideal olarak zavallı atınızı boynundan bıçaklamadan. Atların kendi sağlık çubukları vardır.


Daha uzun bir silahla donatılmışsanız birinin kafasına bir polo topu gibi davranmak biraz daha kolaydır ve hedefinize göre ne kadar hızlı hareket ederseniz, o kadar fazla hasar verirsiniz (kullanıcı arayüzü bu çarpanı gösterecek şekilde ayarlanmıştır) . Ayrıca, dörtnala hareket ederken düşmanları içinden geçerek yere serebilirsiniz. Seansım sırasında başıma gelen en komik şeylerden biri, bir binicinin kılıç saldırısını başarıyla engellediğimde oldu, bu da ekranda "blok başarısı" kelimelerinin görünmesine neden oldu ve ardından bir milisaniye sonra atı tarafından bedenlendi, böylece benim başarı bir duvara fırlatılmam gibi görünüyordu.


Yine de yerdekiler çaresiz değil. Bazen biraz anlamsız gelen savunma yapıları, atları yeniden yönlendirebildikleri veya durdurabildikleri için oyunda süvari ile daha ilginçtir. Atlar, bir engeli veya kayayı kestiklerinde biraz aptalca bir şekilde dururlar ve takılmamaları için onları tersine çevirmek gariptir. Süvariler yerinde dururken, düşmanları dürterek ve dürtükleyerek (mızraklar artan popülariteyi görebilir) ile çevriliyken, süvariler için hızlı bir şekilde gelir, ancak binerken jab ve tekme tuşlarına basmak atın kalabalığa yardım etmek için öne veya arkaya tekme atmasına neden olur kontrol. Tabii ki tüm oyun seansımı tekme öldürmeye çalışarak geçirdim. Yaptım, ancak yalnızca birinci kişiden üçüncü kişiye geçtikten sonra. Memnuniyet, Şövalyelik günahına değerdi.


(Günahlardan bahsetmişken, binmemiş bir ata saldırmak da tekme atmasına neden olur, bu yüzden bu tür davranışlara sıcak bakmayacak birçok kişi olmasına rağmen onları çevresel tuzaklar gibi kullanabilirsiniz.)


Chivalry 2, yeni haritalar ve monte edilmiş savaşlarla bu Haziran'da Steam'e dörtnala gidiyor


Jousting de temsil edilir. Ekibinizde önemli bir komuta tepki veren ilk kişilerden biri olarak yeni hedef haritalarına katılabileceğiniz hücumlar sırasında, süvariler mızraklarla, dizilebilen benzersiz yeni silahlarla ortaya çıkar: düello şövalyelerini beklediğiniz şekilde alçaltılmış ve nişan alınmış onları kullanmak için. Atlı düşmanlar, tıpkı filmlerdeki gibi vurulduğunda atlarından atılır. Bu arada kara piyadeleri de eğilmeye alışmalı. Mızraklar üç vuruştan sonra kırılır, bu da doğru ellerde etkili olduklarını gösteren bir kısıtlamadır. (Bağlanmakta zorlandım.)


Yeni bölgeAtların kapı dışında ideal bir şekilde dengelenip dengelenmeyeceğini bilmiyorum, ancak onlarla doğrudan etkileşimde olmadığımda, onları haritaların etrafında dörtnala koştuklarını görmekten keyif aldım. Torn Banner her zaman Chivalry 2'nin Hollywood'un Orta Çağ vizyonuna dayandığını ve atların ortaçağ film savaşlarının temel karakterleri olduğunu söyler. Onların yokluğu hissedildi.


Tenosia'nın eklenmesi, bir başka önemli ortaçağ konusuna, Haçlı Seferlerine atıfta bulunur, ancak Chivalry'nin komedi fantezi dünyasında bu, dini savaşın eklenmesi değil, çoğunlukla görsel sanatlar kararı gibi görünse de: ortaçağ Akdeniz ve diğer medeniyetlerin tarzlarında yeni zırh ve mimari Assassin's Creed'in "çeşitli inançlara sahip çok kültürlü bir ekip tarafından üretildi" feragatnamesi ile başlanabilecek bir şeyin aksine. Papa'yı görmedim, ancak Kutsal Hazretleri diğer haritada görünebilir.


Chivalry 2, yeni haritalar ve monte edilmiş savaşlarla bu Haziran'da Steam'e dörtnala gidiyorAtların yanı sıra Chivalry 2'de görmeyi dört gözle beklediğim bir şey de arkadaşlarım. Açıklama zorunluluğu olmadığı için bazı kişiler Epic Games Store'dan oyun satın almayı sevmiyor ve almıyor. Ancak Epic, zamanlanmış münhasırlık koşullarını kabul eden geliştiricilere ve yayıncılara (Chivalry 2, Tripwire tarafından yayınlandı) ilerlemeler sağlıyor ve bu gelir güvencesi Torn Banner gibi bağımsız stüdyolar için çekici olduğunu kanıtladı. Chivalry 2'nin münhasırlık dönemi sona erdiğine göre, Torn Banner, bir yıllık yamalar ve güncellemelerden yararlanan yeni, daha büyük bir kitle için esasen yeniden başlatabilir.


Chivalry 2'nin piyasaya sürülmesinden bu yana, bazı erken sunucu sorunları da dahil olmak üzere birçok şey düzeltildi veya geliştirildi, bu nedenle yalnızca Steam'deki kalabalık, sabrından dolayı ödüllendirilmiş hissedebilir. Tenosian Invasion güncellemesinin yanı sıra, ilk Chivalry 2 deneyimleri, lansmanından bu yana eklenen iki diğer hedef haritayı, Galencourt ve Aberfell'i ve bir dizi başka eklemeyi içerecek. (Daha fazlası için resmi sitedeki en son yol haritasına bakın. Sıradaki "en büyük güncelleme" Tenosian Invasion güncellemesidir.)


Chivalry 2'nin Steam lansmanı, bu yılki PC Oyun Şovu ile aynı gün olan 12 Haziran'da gerçekleşecek (daha fazlasını burada bulabilirsiniz) ve Tenosian Invasion güncellemesi aynı anda tüm platformları (Epic, Steam, Xboxes, PlayStation'lar) vuracak. Konsol oyuncuları, daha önce yalnızca PC olan sunucu tarayıcısına ve düello sunucularına da erişebilecek. Bu bizim için pek bir şey ifade etmiyor (belki çapraz oynamayı biraz etkiler), ancak eski bir PC oyun geleneğinin sadece 2022'de var olduğunu değil, konsollara geçtiğini görmek güzel.

YORUMLAR

Ad

A Plague Tale: Requiem,10,African,1,Age of Empires,12,Akvaryum Dünyası,13,AntikÇağ,3,Apex Legends,16,Arabic,1,Assassin's Creed,8,Aze,3,Back 4 Blood,5,Battlefield,13,Bilim,1,Bilim ve Teknoloji,82,BioShock,8,Botanik,4,Call of Duty,147,China,50,Chivalry 2,6,citizen sleep,6,Clash of Clans,18,Coin's,4,Company of Heroes,8,CS:GO,8,Cyberpunk,5,Cycle Frontier,128,Czeh,8,Dark Souls,11,Destiny,66,Detox,4,Diablo,322,Disney+,8,Dünya Tarihi,4,Dying Light 2,15,EA,8,EA-E3,7,eFootball,20,Elden Ring,3544,Eng,1007,Epic Games,8,Esp,999,F1,16,Fall Guys,3,Farsi,5,Fifa,40,Final Fantasy,14,Fortnite,68,Forza Horizon,8,Fotoğraf Makinası,5,Fra,985,Free Fire,2,Game News,122,Game's,47,Genel Konular,77,Genshin,454,Geo,2,Ger,1011,God of War,24,Gotham Knights,6,Gre,1,GTA,38,GTA6,23,Güncel,1,Halil İnalcık,6,Halo infinite,17,Hangisi Alınır,2,Her Konudan,3,Hitman,8,Hogwarts,17,Horizon Forbidden,6,Hun,4,İlber Ortaylı,2,İndia,57,italian,61,Jpn,353,King Arthur,2,Kingdom Hearts,6,Kitaplar,89,Kor,5,League of Legends,33,Lego Star Wars,9,LifeAfter,8,lost,1,Lost Ark,474,Mafia 4,4,Minecraft,20,MLB,6,Müzik,2,Nasıl Yapılır,26,Nor,1,NORCO,6,NORKO,1,OCULUS QUEST,7,Osmanlı Tarihi,9,Overwatch 2,43,Oyun Klavuzları,9,oyun2022,8,Oyunlar,1464,Payday 2,8,PC,15,PES,7,Phi,2,PlayStation,10,Pokemon,48,Por,822,Project Q,9,PS,35,PUBG,99,Raft,8,Rainbow Six Siege,7,Rus,290,Sağlık,4,Sanat,2,SCORN,8,Sims,2,SİMS 4,23,Skate,7,Sniper Elite,54,Sosyal,6,Spider-Man,2,Splatoon,1,Spor,2,Starfield,10,Steam,23,Street Fighter,55,System Shock,12,Şiir,58,Tarih,52,Teenage Mutant Ninja Turtles,16,Teknoloji,23,Telefonlar,5,The Callisto Protocol,9,Tiny Tina's Wonderlands,114,Ukr,205,Universal Broadcast,6398,V Rising,544,Valorant,140,Vampire Survivors,4,Video,1,Warhammer 40K,7,World of Tanks,7,XBOX,14,Xiaomi,1,Yaşam ve Sağlık,28,yazılım,1,Yeni Yayınla,2,Yeni Yayınlar,8015,
ltr
item
Her Şeye Dair: Chivalry 2, yeni haritalar ve monte edilmiş savaşlarla bu Haziran'da Steam'e dörtnala gidiyor
Chivalry 2, yeni haritalar ve monte edilmiş savaşlarla bu Haziran'da Steam'e dörtnala gidiyor
Chivalry 2, yeni haritalar ve monte edilmiş savaşlarla bu Haziran'da Steam'e dörtnala gidiyor
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEj6ANaV3eRuuLRBUSM_VB7mfssSCvi-E7BQ6cVQpwvHODHoqBVL2bMlfy3njT4A9XhsdvNLoXZU1Yza3ZKBG7AqaIfOD6wjz7LYL7LqxuzM12KL0rblJWBvEpcq4DSg3jmRucnKElQQysZmC6y70lfk-dEB1niCFgu0U08gbC5BqUaft856whFU38v7=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEj6ANaV3eRuuLRBUSM_VB7mfssSCvi-E7BQ6cVQpwvHODHoqBVL2bMlfy3njT4A9XhsdvNLoXZU1Yza3ZKBG7AqaIfOD6wjz7LYL7LqxuzM12KL0rblJWBvEpcq4DSg3jmRucnKElQQysZmC6y70lfk-dEB1niCFgu0U08gbC5BqUaft856whFU38v7=s72-w640-c-h360
Her Şeye Dair
https://www.herseyedair.net/2022/05/chivalry-2-yeni-haritalar-ve-monte.html
https://www.herseyedair.net/
https://www.herseyedair.net/
https://www.herseyedair.net/2022/05/chivalry-2-yeni-haritalar-ve-monte.html
true
6744863006593968633
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy