Elden Ring'in irfanı, saplantılı bir şekilde ipuçları için her köşeyi taramamı sağlıyor

Elden Ring'in irfanı, saplantılı bir şekilde ipuçları için her köşeyi taramamı sağlıyor

Elden Ring'in irfanı, saplantılı bir şekilde ipuçları için her köşeyi taramamı sağlıyor

Elden Ring'in irfanı, saplantılı bir şekilde ipuçları için her köşeyi taramamı sağlıyor


Cevaplanmamış çok soru var ve bu harika.


Elden Ring'in ilk yarısını, Aradaki Diyarlar'da neler olup bittiğine dair belirsiz bir anlayışla oynadım. Olayları çözmek için büyük bir çaba sarf etmedim ve doğal olarak oynamayı ve sonunda hangi sonuçlara vardığımı görmeyi planladım. Sonra Goldmask'ın Kraliyet Başkenti Leyndell'deki görevinin o kısmına ulaştım.


O noktaya kadar, her şeyi olduğu gibi kabul ettim ve daha çok patronları keşfetmeye ve yenmeye odaklandım. Ama bir kez -burada bozmayacağım- büyük bükülmeyi öğrendiğimde, o ana kadar öğrendiğim her şeyi kelimenin tam anlamıyla sorgulamama neden oldu. Başkentte yapılan başka bir keşifle birleştiğinde, bir google dokümanı çıkarmanın ve not almaya başlamanın zamanı gelmişti.


Elden Ring, hikayesini geleneksel anlamda ortaya koymaz. Bunun yerine, gerçekte neler olduğunu ve belki de daha da önemlisi, mevcut olaylara yol açmak için geçmişte neler olduğunu anlamak için öğe açıklamalarında ve çevrede bulunan ipuçlarını aramanız gerekir. Yüzeyde, her şey oldukça basit görünüyor, ancak birkaç görev, öğe açıklamaları veya oyun içi diyaloglar, neler olup bittiğini yeniden düşünmenizi sağlıyor.


Elden Ring'in irfanı, saplantılı bir şekilde ipuçları için her köşeyi taramamı sağlıyor


ruhlar kurtulan

Diğer Souls oyunlarına aşina iseniz bu yeni bir şey olmayacak - Miyazaki'nin iyi bilinen bir hikaye anlatma yöntemi. Ara sahneler, öğe açıklamaları veya oynanış yoluyla size çeşitli gerçekler sunulur ve noktaları birleştirmeniz ve diğer her şeyin nerede uyduğu konusunda kendi teorilerinizi bulmanız gerekir. NPC görevleri bu konuda çok yardımcı olabilir, ancak diyalog özellikle kimin konuştuğuna ve ne kadar güvenilir olduklarına karşı tartılmalıdır.


Oyunu bitirdikten sonra, neler olduğuna dair oldukça sağlam bir fikrim var ama cevaplanmamış çok fazla sorum var. İlk "Ne gerçek f-" anını geçtikten sonra Derin Kök Derinliklerinde o cesedi incelemek için saçma bir zaman harcadım. Çağrı Kılıcı yanıtladığından çok daha fazla soru soruyor. Ve beni Radagon ve kökenleri hakkında çalıştırma.


Yine de bana uykusuz geceler veren birçok şeyden biri, Melina ve onun (görünür) Kader Ölümü ile bağlantısı. Oyunun ne anlama geldiğini biliyorum ve onu çeşitli şekillerde Ranni'ye ya da Gloam-Eyed Queen'e bağlayan teorileri okudum. İkisinin de ağırlığı var ama yine de bir şeyler doğru gelmiyor. Ve belirli bir son sırasında dramatik bir şekilde değişen görünümü, imalarla dolu.


Elden Ring'in irfanı, saplantılı bir şekilde ipuçları için her köşeyi taramamı sağlıyor


aptalca hırslar

Hikayeden aldığınız şeylerin çoğu, sunulan gerçeklere dayalı olarak yorumlanır. Elden Ring'deki zamanımın çoğu, etrafta dolaşarak teleskopla bir şeyleri incelemekle ya da başkalarının gözden kaçırmış olabileceği bir şeyi bulmaya çalışmakla geçiyor. İki ayrı kaydım var: Biri her şeyin kilidinin açık olduğu yer, böylece araştırma amacıyla istediğim her yere hızlı seyahat edebilirim. Ve diğeri, bir konumu büyük ölçüde değiştiren ve mağlup edildiğinde diğerine erişimi engelleyen patronun hemen önünde durdum. Bu şekilde, bir şeyi kontrol etmek istersem tüm temelleri ele almış olurum.


Ekran görüntüleri klasörüm de mutlak durumda. Biraz ilginç görünen veya başka bir şeyle ilgili olabilecek herhangi bir şey var mı? Muhtemelen birkaç farklı açıdan ekran görüntüsü almışımdır. Hatta bir akşam aklıma gelen her yere giderek ve bunun kayda değer bir sonuç üretip üretmediğini görmek için Mimic Veil'i kullanarak geçirdim. Temel olarak, karakterinizi rastgele yakındaki bir nesneye dönüştürür. Ne yazık ki, bulduğum tek garip şey, eşyanın son patron odasında kullanıldığında karakterimin öncelikle Liurnia'daki Caria Malikanesi'nde bulunan bir heykele dönüşmesiydi. Ve bildiklerimize bakılırsa bu bile biraz mantıklı görünüyor.


Önünde işaret ettiğim heykellerin sayısını ya da çeşitli yerlerde kullandığım Altın Düzen sihirlerini size söyleyemem, ne yazık ki sonuç yok. Roundtable Hold'da zarar vermeyen büyüler kullanabileceğinizi keşfettiğimde başta heyecanlandım – aksi takdirde savaş olmayan bir alan – ama şu ana kadar hiçbir şey bulamadım.


Elden Ring'in irfanı, saplantılı bir şekilde ipuçları için her köşeyi taramamı sağlıyorHer şeyin cevabı oradaymış gibi geliyor; keşke bağlantıyı kurabilsen ya da bu noktaya kadar herkesin gözünden kaçan yapbozun son parçasını bulabilsen. Ancak askıda kalan tek bir şey değil - birçok şey hala belirsiz. Bazı yönlerden çileden çıkarıcı ama diğerlerinde inanılmaz derecede zorlayıcı.


Hikayenin çeşitli yönleri için birçok yorum gördüm ve okudum. Bazıları mantıklı, hala tam olarak uymayan birçok olağanüstü sorun var - en azından benim için. Ama parçaları bir araya getirmek ya da teoriler üretmek eğlenceli. Ne yazık ki, bir DLC alsak bile her şeye kesin cevaplar alacağımızı sanmıyorum çünkü bu Miyazaki'nin tarzı değil. Ama sonra, sanırım bu çekilişin bir parçası.


Belki de oynamaya devam etmek için bahane arıyorumdur. Elden Ring son birkaç ayda hayatımı ele geçirdi ve tam bir patlama oldu. Elden Lord rolümden vazgeçmeye ya da Aradaki Toprakları bırakmaya henüz hazır değilim.

YORUMLAR

Ad

A Plague Tale: Requiem,10,African,1,Age of Empires,12,Akvaryum Dünyası,13,AntikÇağ,3,Apex Legends,16,Arabic,1,Assassin's Creed,8,Aze,3,Back 4 Blood,5,Battlefield,13,Bilim,1,Bilim ve Teknoloji,82,BioShock,8,Botanik,4,Call of Duty,147,China,50,Chivalry 2,6,citizen sleep,6,Clash of Clans,18,Coin's,4,Company of Heroes,8,CS:GO,8,Cyberpunk,5,Cycle Frontier,128,Czeh,8,Dark Souls,11,Destiny,66,Detox,4,Diablo,322,Disney+,8,Dünya Tarihi,4,Dying Light 2,15,EA,8,EA-E3,7,eFootball,20,Elden Ring,3544,Eng,1007,Epic Games,8,Esp,999,F1,16,Fall Guys,3,Farsi,5,Fifa,40,Final Fantasy,14,Fortnite,68,Forza Horizon,8,Fotoğraf Makinası,5,Fra,985,Free Fire,2,Game News,122,Game's,47,Genel Konular,77,Genshin,454,Geo,2,Ger,1011,God of War,24,Gotham Knights,6,Gre,1,GTA,38,GTA6,23,Güncel,1,Halil İnalcık,6,Halo infinite,17,Hangisi Alınır,2,Her Konudan,3,Hitman,8,Hogwarts,17,Horizon Forbidden,6,Hun,4,İlber Ortaylı,2,İndia,57,italian,61,Jpn,353,King Arthur,2,Kingdom Hearts,6,Kitaplar,89,Kor,5,League of Legends,33,Lego Star Wars,9,LifeAfter,8,lost,1,Lost Ark,474,Mafia 4,4,Minecraft,20,MLB,6,Müzik,2,Nasıl Yapılır,26,Nor,1,NORCO,6,NORKO,1,OCULUS QUEST,7,Osmanlı Tarihi,9,Overwatch 2,43,Oyun Klavuzları,9,oyun2022,8,Oyunlar,1464,Payday 2,8,PC,15,PES,7,Phi,2,PlayStation,10,Pokemon,48,Por,822,Project Q,9,PS,35,PUBG,99,Raft,8,Rainbow Six Siege,7,Rus,290,Sağlık,4,Sanat,2,SCORN,8,Sims,2,SİMS 4,23,Skate,7,Sniper Elite,54,Sosyal,6,Spider-Man,2,Splatoon,1,Spor,2,Starfield,10,Steam,23,Street Fighter,55,System Shock,12,Şiir,58,Tarih,52,Teenage Mutant Ninja Turtles,16,Teknoloji,23,Telefonlar,5,The Callisto Protocol,9,Tiny Tina's Wonderlands,114,Ukr,205,Universal Broadcast,6398,V Rising,544,Valorant,140,Vampire Survivors,4,Video,1,Warhammer 40K,7,World of Tanks,7,XBOX,14,Xiaomi,1,Yaşam ve Sağlık,28,yazılım,1,Yeni Yayınla,2,Yeni Yayınlar,8015,
ltr
item
Her Şeye Dair: Elden Ring'in irfanı, saplantılı bir şekilde ipuçları için her köşeyi taramamı sağlıyor
Elden Ring'in irfanı, saplantılı bir şekilde ipuçları için her köşeyi taramamı sağlıyor
Elden Ring'in irfanı, saplantılı bir şekilde ipuçları için her köşeyi taramamı sağlıyor
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhfL3wLrXpzBOs1Y1akHvt8-YZIh2VlQsc7mShO-bCDJtcTOxYl6hEOm7qoa-sm825rJhWVHPNCBJdFCdFE4mEcNkUZctLWuDp98aRvgCMq9MOB-L4Cm6KTHscFT2fKFu7kibexQRBvJyE0inN0O-b1G3SA-pZ3SMnE4MjDDEmPtgiH4CCNc_kKrz2W=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhfL3wLrXpzBOs1Y1akHvt8-YZIh2VlQsc7mShO-bCDJtcTOxYl6hEOm7qoa-sm825rJhWVHPNCBJdFCdFE4mEcNkUZctLWuDp98aRvgCMq9MOB-L4Cm6KTHscFT2fKFu7kibexQRBvJyE0inN0O-b1G3SA-pZ3SMnE4MjDDEmPtgiH4CCNc_kKrz2W=s72-w640-c-h360
Her Şeye Dair
https://www.herseyedair.net/2022/05/elden-ringin-irfan-saplantl-bir-sekilde.html
https://www.herseyedair.net/
https://www.herseyedair.net/
https://www.herseyedair.net/2022/05/elden-ringin-irfan-saplantl-bir-sekilde.html
true
6744863006593968633
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy