En iyi Elden Ring büyücü yapıları

En iyi Elden Ring büyücü yapıları

En iyi Elden Ring büyücü yapıları

En iyi Elden Ring büyücü yapıları


Büyücünüzü bu büyülü yapılarla güçlendirin.


Eğlenceli Elden Ring büyücü yapıları mı arıyorsunuz? Büyücülük, FromSoftware'in en son oyununda birçok farklı sihir okulu ve büyülerinizi yapmak için bir yığın çubukla bir adım attı. Büyü veya kullanım hızı sağlayan tüm Elden Ring tılsımlarını ve silahlarınıza büyü hasarı ve becerileri aşılayan Savaş Külleri'ni eklediğinizde, oyundaki en karmaşık sınıflardan birine sahip olursunuz.


Gerçekten garip, çünkü büyücülük aslında çok basit: büyü git brrr, daha fazla hasar için zekayı güçlendir vb. Ancak bazı oyuncular sadece saf güç istemez ve Dark Souls'ta olduğu gibi, tematik yapılar genellikle görünürdeki her düşmanı eritenleri kazanır. Büyücüler ayrıca risk ve ödülle uğraşmak zorundadır. Glintstone Crowns zekayı güçlendirir, ancak kendi dezavantajları vardır ve aynısı Primal Glintstone Blade, Marika'nın Soreseal'i ve hatta Lusat ve Azur'un Glintstone çubukları gibi güçlü tılsımlar için de geçerlidir.


Yani, Comet Azur ve Terra Magica ile patronları yok etmek isteyen türden bir oyuncu olun ya da Night Comet gibi sinsi PvP büyüleriyle daha çok ilgileniyorsanız, işte büyücünüzü güçlendirmek için en iyi Elden Ring büyücü yapılarımız.


En iyi Elden Ring büyücü yapılarıParıltılı Taçlar ve Magic Scorpion Charm ve Primal Glintstone Blade gibi büyücülük arttırıcı tılsımlar, HP'yi ve savaş istatistiklerini azaltabilir, bu nedenle bir cam top olmak için ne kadar eğilmek istediğiniz ve savaş istatistiklerine ne kadar yatırım yapmak istediğiniz size kalmış. büyülerinin yanında.


En iyi Elden Ring büyücü yapıları


yerçekimi büyücüsü • Personel: Göktaşı Personeli
 • Silah: Meteoric Ore Blade
 • Zırh: Herhangi bir Glintstone Taç ve büyücü cübbesi
 • Tılsımlar: Graven Kitle Tılsımı, İlkel Parıltı Taş Bıçağı, Radagon Simgesi, Nokstella'nın Ayı
 • İstatistikler: Zeka, Akıl ve Beceri
 • En iyi büyüler: Kaya Sapanı, Çöken Yıldızlar, Astel Meteoru


İnanç yapılarını ve onların Hayvani Büyülerini kıskananlar için Yerçekimi Büyüleri mükemmel bir merhemdir. Canavar büyüleri gibi, bunlar da fiziksel hasar verir ve dengeyi bozma ve düşmanları şaşırtma konusunda harikadır. Güçlü zeka ölçeklendirmesi için Aeonia Bataklığındaki Göktaşı Asasını ve Bilgeler Sokağı harabesinden Kaya Sapanı elde edebileceğiniz için, oyunun başlangıcından itibaren inşa etmek de kolaydır.


Ayrıca Caelid Waypoint Harabelerinden Meteoric Ore Blade'i alabilir veya Onyx Lord'u Ash of War: Gravitas için başladığınız yerin yanındaki sahilde yenebilirsiniz. İstihbarat ölçeklendirme ve uçan düşmanları düzleştiren harika bir beceri için bunu çoğu silaha vurun. Tılsımlar açısından, çok seçeneğiniz var: Büyüleri güçlendirdikleri için Graven Mass veya Graven School bir zorunluluktur ve Radagon Simgesi, kullanım süresini iyileştirir. Bununla birlikte, oyunun başında hiçbiri mevcut değildir, bu nedenle Marika'nın Siofra Nehri'ndeki Scarseal gibi zekayı veya FP'yi artıran herhangi bir şey isteyeceksiniz. Göktaşı Asası yükseltilmediğinden, bu hasar kazanımlarını sürdürmek için eninde sonunda personel değiştirmeniz gerekecektir. Carian Regal Scepter iyi bir yedek.


En iyi Elden Ring büyücü yapıları


kar cadısı


 • Personel: Carian Regal Scepter
 • Silah: Darkmoon Büyük Kılıç
 • Zırh: Kar Cadısı Şapkası
 • Tılsımlar: Graven Kitle Tılsımı, Radagon Simgesi, Sihirli Akrep Tılsımı, İlkel Parıltı Taşı Bıçağı
 • İstatistikler: Zeka, Akıl ve Güç
 • En iyi büyüler: Ranni's Dark Moon, Adula's Moonblade, Freezing Mist


Hoarfrost Stomp'un her istilacı tarafından kullanıldığı günler geride kaldı, ancak Soğuk Büyüler hala oldukça iyi - eğer onlarda uzmanlaşırsanız Ranni'nin süslü görünümlü cadı şapkasını takmak için bir nedeniniz olur. Soğuk büyüleri güçlendiren bir asa yoktur, ancak Carian Regal Scepter harika bir zeka ölçeklendirmesine sahiptir ve Ranni'nin Karanlık Ayını güçlendirecektir. Soğuk Büyücülükler tamamen don oluşumuyla ilgili olduğundan, onu uygulayan bir silah da isteyeceksiniz ve Ranni'nin görevinin sonunda elde ettiğiniz Darkmoon Büyük Kılıcı'ndan daha iyisi yok.


Biraz önceki bir şey için, Caria Malikanesi yakınında Chilling Mist veya Hoarfrost Stomp Ashes of War'ı alıp güç artırıcı bir silaha eklemek en iyisidir. Frozen Needle ve Icerind Hatchet şeklinde Frost silahları var, ancak bunlar esas olarak dex ile ölçekleniyor ve Darkmoon Greatsword ile statü açısından aynı hizada değiller. Seluvis'ten Soğuk Büyüler satın almak için yine de Caria Malikanesi'ne gitmeniz gerekecek. Tılsımlar için Graven Mass büyüleri güçlendirir, Radagon Simgesi kullanım süresini azaltır ve Magic Scorpion Charm büyü hasarını artırır. Son tılsımınız için, FP azaltma için Primal Glintstone Blade'i veya seçtiğiniz herhangi bir tılsımı kullanabilirsiniz.


En iyi Elden Ring büyücü yapıları


İlkel Büyücü • Asa: Azur'un Parıltılı Asası
 • Silah: Lazuli Glintstone Kılıcı veya Karya Şövalyesi Kılıcı
 • Zırh: Azur veya Lusat'ın Parıltılı Taş Tacı
 • Tılsımlar: Graven Kitle Tılsımı, İlkel Parıltı Taş Bıçağı, Radagon Simgesi, Sihirli Akrep Tılsımı
 • İstatistikler: Zeka ve Akıl
 • En iyi büyüler: Comet Azur, Terra Magica, Stars of Ruin


Maksimum güç ve çoğu kişinin Comet Azur'da yaptığı gibi dev bir ışınla patronları yok etmek istiyorsanız, İlkel Büyüler en iyi seçeneğinizdir. Bu yapıdaki her şey hasarı artırmakla ilgilidir ve bunu yapmanın anahtar büyüsü Terra Magica'dır. Bu etki alanı, içinde duran herkes için büyü gücünü yüzde 35 oranında artırır ve Liurnia'daki Academy Crystal Cave zindanından sonra bulunabilir. Azur'un Glintstone Asası, güçlü zeka ölçeklendirmesine sahiptir ve kullanım süresini kısaltır; bu, büyük, yavaş büyüler kullandığınızda kullanışlıdır. Comet Azur'u tercih ediyorsanız, büyünün hasarını yüzde 15 daha artırdığı için Azur'un Glintstone Crown'unu da takmalısınız. Azur'un Asası Guguk Kuşu Kilisesi'nin üst katındaki Raya Lucaria'da bulunurken, hem Azur Kuyruklu Yıldızı'nı hem de tacı Sellen göreviyle elde edebilirsiniz.


Lazuli Parıltıtaşı Kılıcı veya Karya Şövalyesi Kılıcı gibi silahlar, minimum Güç ve Beceri gerektirdiklerinden, ancak yine de hasar için Zeka ölçeğine sahip olduklarından bu yapı için iyi bir seçimdir. Tılsımlar için Graven Mass ve Magic Scorpion Charm, ekstra büyü hasarı için bir zorunluluktur, Radagon Simgesi ise kullanım süresini daha da azaltır. Primal Glintstone Blade, FP tüketimini azaltır, bu nedenle Azur'un Glintstone Crown'unun ve ekibinin artan FP maliyetlerini dengelemek için iyi bir yoldur.


En iyi Elden Ring büyücü yapıları


gece büyücüsü • Kadro: Kayıp Kadrosu
 • Silah: Moonveil veya Wing of Astel
 • Zırh: Night Maiden seti ve tercih ettiğiniz herhangi bir Glintstone Crown
 • Tılsımlar: Graven Kitle Tılsımı, Sihirli Akrep Tılsımı, Radagon Simgesi, Gizleyici Peçe
 • İstatistikler: Zeka, Akıl ve Beceri
 • En iyi büyüler: Night Comet, Night Maiden's Mist, Unseen Form


Görünmezlik Büyüleri, blokların içinden geçen görünmeyen mermileri ateşleyerek onları PvP'de güçlü kılabildikleri için Elden Ring'de giderek daha popüler hale gelen bir büyü türüdür. Bu büyücülük okulu, Caelid'deki Sellia'da bulunur ve birçok büyü, Kayıp Asası gibi oradan gelir. Bu, burada kullanacağınız tüm büyülere hasar artışı sağlar. Bu yapının PvP yönüne yaslanmak istiyorsanız, Moonveil her zaman güçlü bir silah seçimidir. Ancak daha tematik bir kurulum için, tümü dex ölçekli silahlar olan Astel'in Kanadı, Nox Akan Kılıç veya Urumi'yi kullanabilirsiniz. El becerisi, kullanım süresini kısaltır, bu nedenle dex silahları, büyücüler için faydalıdır.


Kıyafet bunun için çok önemli değil ve daha fazla Zeka için feda etmeye istekli olduğunuz statüye bağlı olarak herhangi bir Glintstone Crown'u takabilirsiniz. Ya öyle, ya da tekrar tematik gidebilir ve Night Maiden setini giyebilirsin. Son olarak, Graven Mass, Radagon Icon ve Magic Scorpion Charm açısından olağan tılsımları isteyeceksiniz. Ancak bu yapının gizli yönüne yaslanmak istiyorsanız, Concealing Veil PvE veya PvP'de düşmanlara keskin nişancılık yapmak için kullanılabilir, bu da çok eğlenceli hale getirir.

YORUMLAR

Ad

A Plague Tale: Requiem,10,African,1,Age of Empires,12,Akvaryum Dünyası,13,AntikÇağ,3,Apex Legends,16,Arabic,1,Assassin's Creed,8,Aze,3,Back 4 Blood,5,Battlefield,13,Bilim,1,Bilim ve Teknoloji,82,BioShock,8,Botanik,4,Call of Duty,147,China,50,Chivalry 2,6,citizen sleep,6,Clash of Clans,18,Coin's,4,Company of Heroes,8,CS:GO,8,Cyberpunk,5,Cycle Frontier,128,Czeh,8,Dark Souls,11,Destiny,66,Detox,4,Diablo,322,Disney+,8,Dünya Tarihi,4,Dying Light 2,15,EA,8,EA-E3,7,eFootball,20,Elden Ring,3544,Eng,1007,Epic Games,8,Esp,999,F1,16,Fall Guys,3,Farsi,5,Fifa,40,Final Fantasy,14,Fortnite,68,Forza Horizon,8,Fotoğraf Makinası,5,Fra,985,Free Fire,2,Game News,122,Game's,47,Genel Konular,77,Genshin,454,Geo,2,Ger,1011,God of War,24,Gotham Knights,6,Gre,1,GTA,38,GTA6,23,Güncel,1,Halil İnalcık,6,Halo infinite,17,Hangisi Alınır,2,Her Konudan,3,Hitman,8,Hogwarts,17,Horizon Forbidden,6,Hun,4,İlber Ortaylı,2,İndia,57,italian,61,Jpn,353,King Arthur,2,Kingdom Hearts,6,Kitaplar,89,Kor,5,League of Legends,33,Lego Star Wars,9,LifeAfter,8,lost,1,Lost Ark,474,Mafia 4,4,Minecraft,20,MLB,6,Müzik,2,Nasıl Yapılır,26,Nor,1,NORCO,6,NORKO,1,OCULUS QUEST,7,Osmanlı Tarihi,9,Overwatch 2,43,Oyun Klavuzları,9,oyun2022,8,Oyunlar,1464,Payday 2,8,PC,15,PES,7,Phi,2,PlayStation,10,Pokemon,48,Por,822,Project Q,9,PS,35,PUBG,99,Raft,8,Rainbow Six Siege,7,Rus,290,Sağlık,4,Sanat,2,SCORN,8,Sims,2,SİMS 4,23,Skate,7,Sniper Elite,54,Sosyal,6,Spider-Man,2,Splatoon,1,Spor,2,Starfield,10,Steam,23,Street Fighter,55,System Shock,12,Şiir,58,Tarih,52,Teenage Mutant Ninja Turtles,16,Teknoloji,23,Telefonlar,5,The Callisto Protocol,9,Tiny Tina's Wonderlands,114,Ukr,205,Universal Broadcast,6398,V Rising,544,Valorant,140,Vampire Survivors,4,Video,1,Warhammer 40K,7,World of Tanks,7,XBOX,14,Xiaomi,1,Yaşam ve Sağlık,28,yazılım,1,Yeni Yayınla,2,Yeni Yayınlar,8015,
ltr
item
Her Şeye Dair: En iyi Elden Ring büyücü yapıları
En iyi Elden Ring büyücü yapıları
En iyi Elden Ring büyücü yapıları
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhdqDDbvp1I3izzTEnK4fNNECIRozsu2BHnCEu0HFcbFtwhQ9hJM0cTEXTaFe5O9Q124wKoVMj3lxqh0XPcE17Ti986mK9B4XuLhoHR9FHOUNsIGrRi2HlualOlows4GvrOhWJ9FhAfaWO6gb93zDOh0SnG6P0EyFkZ6UD9P0G1pZc8DkY4yzhwAAvz=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhdqDDbvp1I3izzTEnK4fNNECIRozsu2BHnCEu0HFcbFtwhQ9hJM0cTEXTaFe5O9Q124wKoVMj3lxqh0XPcE17Ti986mK9B4XuLhoHR9FHOUNsIGrRi2HlualOlows4GvrOhWJ9FhAfaWO6gb93zDOh0SnG6P0EyFkZ6UD9P0G1pZc8DkY4yzhwAAvz=s72-w640-c-h360
Her Şeye Dair
https://www.herseyedair.net/2022/05/en-iyi-elden-ring-buyucu-yaplar.html
https://www.herseyedair.net/
https://www.herseyedair.net/
https://www.herseyedair.net/2022/05/en-iyi-elden-ring-buyucu-yaplar.html
true
6744863006593968633
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy