V Rising Cotton Yarn: V Rising'de Pamuk ve Craft Cotton İplik nasıl elde edilir

V Rising Cotton Yarn: V Rising'de Pamuk ve Craft Cotton İplik nasıl elde edilir

V Rising Cotton Yarn: V Rising'de Pamuk ve Craft Cotton İplik nasıl elde edilir

V Rising Cotton Yarn: V Rising'de Pamuk ve Craft Cotton İplik nasıl elde edilir


V Rising'de Pamuk almayı ve Pamuk İpliği yapmayı öğrenin


V Rising'de Cotton Yarn'ı nasıl elde edeceğinizi bilmek ister misiniz? V Rising'de Teçhizat Puanınızı yükseltmeye çalışıyorsanız, daha iyi zırh yapmak isteyeceksiniz. Oyunun ortasındaki en iyi zırh setlerinden biri Hollowfang Battlegear'dır, ancak onu yapmak için Cotton Yarn'a ihtiyacınız olacak. Cotton Yarn öylece ortalıkta bulabileceğin bir kaynak değil, bu yüzden onu da yapman gerekecek.


Bu kılavuzda, V Rising'de Cotton Yarn'ın nasıl elde edileceğini açıklayacağız. Cotton'u nasıl bulacağınız ve Cotton Yarn and Loom tariflerini bırakan Terzi Beatrice'i nasıl bulacağınız da dahil olmak üzere size atacağımız birçok adım var. Ardından Cotton Yarn'ın nasıl üretileceğini ve hem Hollowfang Battlegear zırh setini hem de Ghost Yarn adlı başka bir nadir kaynağı yapmak için nasıl kullanılacağını açıklayacağız.


V Rising'de Cotton nerede bulunur?Pamuk İpliği almadan önce normal Pamuk bulmanız gerekir. Pamuk, V Rising'in haritasındaki kilit bölgelerden biri olan Dunley Farmlands'da oldukça yaygın bir malzemedir. Aşağıdaki resim, bu kaynağın çoğunu kolayca toplamak için kontrol edebileceğiniz 7 Pamuk yumurtlama yerini göstermektedir.


Bulduğunuz Pamuk miktarını artırmak istiyorsanız, Dunley Farmlands'deki çeşitli köylerden birinde bir NPC ile beslenmeyi düşünün. Düşman olmayan NPC'ler, en düşük katmanı artan kaynak verimi sunan İşçi kan grubuna sahip olma eğilimindedir. Kan grupları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız V Rising'deki kan türleri ve kan kalitesi ile ilgili rehberimize göz atın.


V Rising Cotton Yarn: V Rising'de Pamuk ve Craft Cotton İplik nasıl elde edilirMerhametsiz Bakır aletlere sahip olana kadar Pamuk toplayamayacağınızı unutmamak önemlidir. Bakır Cevherini Farbane Woods'ta yaygın olarak bulabilirsiniz, ancak ilgili araştırma kitaplarına sahip olana kadar Merhametsiz Bakır aletler elde edemezsiniz.


Bu araştırma kitapları, V Rising'in patronlarından (V Rising patron konumları kılavuzumuzda bulabileceğiniz) düşme eğilimindedir, Clive the Firestarter, görünüşe göre mevcut yapıda en sık onları bırakmaktadır. Bu kitaplara sahip olduğunuzda, tarifin kilidini açmak için onları araştırma masanıza götürün. Pamuk toplamak için Merciless Copper araç setlerinden herhangi birini kullanabilirsiniz, ancak tariflerin hepsi birbirine çok benzer. Aşağıda, Acımasız Bakır Balta yapmak için gereken malzemelerin listesini bulacaksınız:


Bakır Balta x1
Ham Yakut x2
bileme taşı x8
Deri x4


Diğer Merhametsiz Bakır aletler, farklı ham değerli taşlar (ve yükseltme oldukları alet) gerektirir, ancak Bilye Taşı ve Deri hepsinde ortaktır. Merhametsiz Bakır aracınız olduğunda, yukarıdaki resimdeki Cotton spawn konumlarından birine gidin ve Cotton toplamaya başlayın. Bol miktarda Pamuğa sahip olduğunuzda, onu Pamuk İpliğine dönüştürmek isteyeceksiniz. Bunun için Terzi Beatrice'i bulup yenmen gerekecek.


V Rising Cotton Yarn: V Rising'de Pamuk ve Craft Cotton İplik nasıl elde edilir


V Rising'de Terzi Beatrice'i nerede bulabilirim?Beatrice the Tailor, V Rising'in V kan taşıyıcılarından biridir ve ölümü size Loom ve Cotton Yarn tarifleri sunduğu için Cotton Yarn almak istiyorsanız çok önemlidir. Terzi Beatrice'i Dunley Farmlands'ın doğusundaki Dawnbreak Köyü'nde bulacaksınız.


Bununla birlikte, Terzi Beatrice, size doğrudan saldırmayan tek V Rising patronu olduğu için biraz aykırıdır. Bunun yerine, Beatrice yerel köyünün etrafında koşuyor ve yardım için bağırıyor ve kirli işlerini yapmaları için Milis muhafızlarını cezbediyor. Buradaki amacınız Terzi Beatrice'in içine çektiği Milis saldırısından sağ çıkarken onu kovalamak ve öldürmek.


V Rising Cotton Yarn: V Rising'de Pamuk ve Craft Cotton İplik nasıl elde edilir


V Rising'de Pamuk İpliği nasıl yapılırTerzi Beatrice'i öldürdükten sonra, Loom ve Cotton Yarn tariflerini alacaksınız. Pamuk İpliği yapmak için önce üssünüzde bir Tezgah inşa etmeniz gerekir. Aşağıdaki malzemeleri kullanarak bir Tezgah oluşturabilirsiniz:


20 Kalas
12 Bakır Külçe
4 Yün İpliği


Ardından, Tezgah ile etkileşime geçin ve bir parça Pamuk İpliği yapmak için 20 Pamuk girin. Kereste Fabrikası gibi diğer V Rising işçiliği istasyonlarında olduğu gibi, Pamuk yığınları yükleyebilir ve Vardoran'daki diğer etkinliklere katılırken otomatik olarak Pamuk İpliği yaymasına izin verebilirsiniz. Tüm üretim istasyonlarınızı durduracak korkunç Castle Heart çürüme durumundan kaçınmak için Castle Heart'ınızı bol miktarda Kan Özü ile beslediğinizden emin olun.


V Rising Cotton Yarn: V Rising'de Pamuk ve Craft Cotton İplik nasıl elde edilirV Rising'de Hollowfang Battlegear nasıl yapılırBu kılavuzun başında belirttiğimiz gibi, birçok kişinin Cotton Yarn istemesinin ana nedenlerinden biri, Hollowfang Battlegear zırhını V Rising'de yapmaktır. Unutulmuş Mezarlığın kuzeyindeki Haydut Kalesinde bulunan, seviye 37 V Rising patronu Quincey the Bandit King'i yendikten sonra Hollowfang Battlegear tarifini alacaksınız. Quincey ayrıca, Hollowfang Battlegear zırhını yapmak için ihtiyaç duyacağınız bir işçilik istasyonu olan Terzilik İstasyonu tarifini de bırakıyor.


Hollowfang Battlegear setinde dört adet zırh vardır: Hollowfang Chestguard, Hollowfang Leggings, Hollowfang Gloves ve Hollowfang Boots. Bununla birlikte, her parça tam olarak aynı işçilik bileşenlerini gerektirir. Aşağıda, Hollowfang Battlegear zırh setinin bir parçasını yapmak için gereken malzemelerin tam listesini bulacaksınız:


Pamuk İpliği x8
Deri x8
Yün İpliği x8


Hollowfang Battlegear setinin bir parçasının yapımı yaklaşık 10 dakika sürecektir, bu yüzden beklerken ayrı bir aktivite planlayın.


V Rising'de Ghost Yarn nasıl yapılırCotton Yarn ile yapabileceğiniz bir diğer önemli ürün ise Ghost Yarn. Bu, daha yüksek seviye Dawnthorn teçhizatını yapmak için ihtiyacınız olacağından, zırh üretimi için bir başka önemli malzemedir. Ghost Yarn elde etmek için aşağıdaki malzemeleri Tezgaha koymalısınız:


Hayalet Mantarı x8
Pamuk İpliği x4


Daha sonra Dawnthorn zırh setinden eşyalar yapmak için Ghost Yarn'ı Terzilik İstasyonuna götürebilirsin. Dawnthorn teçhizatı ayrıca diğer nadir oyun son kaynakları olan Saf Deri ve Pullar gerektirir.


Bu, Cotton Yarn'ı V Rising'de edinmek ve kullanmak için bilmeniz gereken her şeyi kapsar. Bu hayatta kalma-MMO hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, V Rising ipuçlarımıza ve püf noktalarımıza bir göz atın. Nihai gotik kaleyi yapma havasındaysanız, biraz yardım için V Rising bina kılavuzumuza veya nerede inşa edeceğinizi öğrenmek için V Rising en iyi üs konumları kılavuzumuza göz atın. Bu kılavuzda bahsedilen bazı patronlara karşı mücadele ediyorsanız, V Rising'deki en iyi silahlar listemize bir göz atın. V Rising grubunuz için kendi sunucunuzu barındırmak için, V Rising özel sunucu kılavuzumuza göz atın.

YORUMLAR

Ad

A Plague Tale: Requiem,10,African,1,Age of Empires,12,Akvaryum Dünyası,13,AntikÇağ,3,Apex Legends,16,Arabic,1,Assassin's Creed,8,Aze,3,Back 4 Blood,5,Battlefield,13,Bilim,1,Bilim ve Teknoloji,82,BioShock,8,Botanik,4,Call of Duty,147,China,50,Chivalry 2,6,citizen sleep,6,Clash of Clans,18,Coin's,4,Company of Heroes,8,CS:GO,8,Cyberpunk,5,Cycle Frontier,128,Czeh,8,Dark Souls,11,Destiny,66,Detox,4,Diablo,322,Disney+,8,Dünya Tarihi,4,Dying Light 2,15,EA,8,EA-E3,7,eFootball,20,Elden Ring,3544,Eng,1007,Epic Games,8,Esp,999,F1,16,Fall Guys,3,Farsi,5,Fifa,40,Final Fantasy,14,Fortnite,68,Forza Horizon,8,Fotoğraf Makinası,5,Fra,985,Free Fire,2,Game News,122,Game's,47,Genel Konular,77,Genshin,454,Geo,2,Ger,1011,God of War,24,Gotham Knights,6,Gre,1,GTA,38,GTA6,23,Güncel,1,Halil İnalcık,6,Halo infinite,17,Hangisi Alınır,2,Her Konudan,3,Hitman,8,Hogwarts,17,Horizon Forbidden,6,Hun,4,İlber Ortaylı,2,İndia,57,italian,61,Jpn,353,King Arthur,2,Kingdom Hearts,6,Kitaplar,89,Kor,5,League of Legends,33,Lego Star Wars,9,LifeAfter,8,lost,1,Lost Ark,474,Mafia 4,4,Minecraft,20,MLB,6,Müzik,2,Nasıl Yapılır,26,Nor,1,NORCO,6,NORKO,1,OCULUS QUEST,7,Osmanlı Tarihi,9,Overwatch 2,43,Oyun Klavuzları,9,oyun2022,8,Oyunlar,1464,Payday 2,8,PC,15,PES,7,Phi,2,PlayStation,10,Pokemon,48,Por,822,Project Q,9,PS,35,PUBG,99,Raft,8,Rainbow Six Siege,7,Rus,290,Sağlık,4,Sanat,2,SCORN,8,Sims,2,SİMS 4,23,Skate,7,Sniper Elite,54,Sosyal,6,Spider-Man,2,Splatoon,1,Spor,2,Starfield,10,Steam,23,Street Fighter,55,System Shock,12,Şiir,58,Tarih,52,Teenage Mutant Ninja Turtles,16,Teknoloji,23,Telefonlar,5,The Callisto Protocol,9,Tiny Tina's Wonderlands,114,Ukr,205,Universal Broadcast,6398,V Rising,544,Valorant,140,Vampire Survivors,4,Video,1,Warhammer 40K,7,World of Tanks,7,XBOX,14,Xiaomi,1,Yaşam ve Sağlık,28,yazılım,1,Yeni Yayınla,2,Yeni Yayınlar,8015,
ltr
item
Her Şeye Dair: V Rising Cotton Yarn: V Rising'de Pamuk ve Craft Cotton İplik nasıl elde edilir
V Rising Cotton Yarn: V Rising'de Pamuk ve Craft Cotton İplik nasıl elde edilir
V Rising Cotton Yarn: V Rising'de Pamuk ve Craft Cotton İplik nasıl elde edilir
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhzeoQ0KUnmF-h5qjnXC_D8hIVS52FotwRV7FDLEfgWADe9QzUyNB0b_8Wl0YOEm2djNbmZJTRhkafrFXW3ycBOv3qk3ArUlaydlmFf0lt4h3p1SzmP09DJEKsbf3d9lg5xFY9ZSKyENMP2q6Lz_r5ZhBmzDymOtdn2MZrsbovdZ0YvZX7DyFE6RH8z=w640-h360
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEhzeoQ0KUnmF-h5qjnXC_D8hIVS52FotwRV7FDLEfgWADe9QzUyNB0b_8Wl0YOEm2djNbmZJTRhkafrFXW3ycBOv3qk3ArUlaydlmFf0lt4h3p1SzmP09DJEKsbf3d9lg5xFY9ZSKyENMP2q6Lz_r5ZhBmzDymOtdn2MZrsbovdZ0YvZX7DyFE6RH8z=s72-w640-c-h360
Her Şeye Dair
https://www.herseyedair.net/2022/05/v-rising-cotton-yarn-v-risingde-pamuk.html
https://www.herseyedair.net/
https://www.herseyedair.net/
https://www.herseyedair.net/2022/05/v-rising-cotton-yarn-v-risingde-pamuk.html
true
6744863006593968633
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy