У Assassin’s Creed була проблема з відсіканням, заради якої варто було вбити
У Assassin’s Creed була проблема з відсіканням, заради якої варто було вбити
Цього року ми святкуємо 15-річчя франшизи Assassin’s Creed, і здається, що куди б ви не поглянули, де б ви не подивилися, є два розробника, які розкривають закулісні історії розвитку в Інтернеті. Тепер до нього приєднався колишній розробник Ubisoft Чарльз Рендалл, і виявляється, що його команда винна в безцеремонному вбивстві.
За словами Рендалла, у оригінальній Assassin’s Creed є серйозна проблема з відсіченням, яка дасть вам доступ до заборонених зон, якщо ви навіть наблизитесь до краю карти. Як ви можете собі уявити, це було досить проблематично – навіть для вбивць, які кидають виклик гравітації. Отже, Рендалл зробив те, що зробив би будь-який нормальний розробник: він вирішив холоднокровно вбити вас.
«У AC1 з’явився новий спосіб вивести вашого персонажа через межі рівнів, що дозволить вам отримати доступ до місць, куди не варто ходити», — написав він у Twitter. «Я повинен виправити це, застосувавши моє теоретичне остаточне рішення: вбити гравця. Отже, якщо ви коли-небудь померли біля межової стіни без причини. все я»
Рендалл не дуже вибачається, але чому б він вибачався? Це було, як він сказав, «останнє рішення» — навіть якщо воно приголомшило гравців. Насправді, очевидно, це був весь його дух у виправленні помилок, тому хто знає, за яку смерть гравця він може бути відповідальним.
Also the horse in AC1 was just a twisted fucked up human skeleton, because our tool chain only worked with biped in 3ds max.
— Charles Randall (@charlesrandall) June 23, 2022
Cheers to the amazing animators and riggers that managed to make that guy look like a horse!
Однак це не єдині боби, які він пролив у розробці першої гри. Мабуть, кінь Альтаїра спочатку був «перекрученим з’їханим людським скелетом», а відсутня рука Маліка була створена, вивернувши її навиворіт. У вас також є бюджет, щоб подякувати за цей маленький дорогоцінний камінь.
Загалом, твіти Рендалла надають погляд на розробку ігор за лаштунками, який часто прихований від очей. І навіть якщо його спрага крові справді викликала певне розчарування в той час, це дало нам дуже необхідний посміх сьогодні.
Хто знає, якщо чутки про ремейк Assassin’s Creed правдиві, Ubisoft, можливо, нарешті зможе покласти край цій проблемі.
YORUMLAR