Цикл: передові поради для початківців

Цикл: передові поради для початківців

Цикл: передові поради для початківців

Цикл: передові поради для початківцівНезалежно від того, чи йдете ви на Fortuna III, чи повертаєтеся на базу, ми розповімо вам про 10 порад, які допоможуть вам вижити в The Cycle: Frontier.


The Cycle: Frontier — це новий королівський видобуток від першої особи з елементами PvE та PvP. Дія відбувається в двох різних локаціях: Фортуна III, планета, де відбуваються всі битви та грабежі, і Prospect Station, де ви можете торгувати, купувати та продавати спорядження та предмети, щоб підготуватися до наступного падіння. Ви граєте за старателя, якому доручено зайти на Fortuna III, щоб зібрати цінні шматки здобичі, щоб повернутися до трьох фракцій на Prospect Station. Звичайно, ви також прагнете самостійно заробляти гроші, щоб купити краще спорядження, щоб полегшити життя на планеті. Будь-які шанувальники Escape From Tarkov одразу впізнають ігровий цикл The Cycle: Frontier, оскільки цілі майже ідентичні.


На Fortuna III ви прагнете якнайшвидше наповнити свої кишені, а також позбутися штучного інтелекту. істот та інших гравців, які впали на планету. Після того, як ви будете задоволені своїм транспортом, ви можете відправитися на евакуаційний корабель, щоб залишити планету зі своїми товарами. Однак, якщо вас вб’ють, перш ніж ви встигнете дістатися до корабля, більшість або все ваше спорядження залишиться позаду для істоти або гравця, які винищили вас. Загальна мета The Cycle: Frontier — боротися з І.І. та інших гравців під час накопичення здобичі, яку ви можете продати або використати для придбання міцнішого спорядження.

У цьому посібнику ми розглянемо 10 порад, які можна використовувати для покращення в The Cycle: Frontier. Деякі з порад можуть бути трохи очевидними для деяких гравців, але в цій грі є багато різних механік, які потрібно вивчити і запам’ятати, тому не завадить пройти невеликий курс підвищення кваліфікації.


1. Є пошкодження при падінні

Ми просто збираємось отримати це там, тому що ми дізналися важкий шлях. Хоча багато сучасних шутерів, таких як Apex Legends, не мають жодної шкоди від падіння, у The Cycle: Frontier це не так. Оскільки це гра на виживання, ви можете абсолютно померти, стрибнувши з чогось на великій відстані від землі. Навіть падіння зі звичайної відстані насправді погіршить ваше здоров’я більше, ніж ви думаєте. Навіть зі спорядженою бронею ви все одно помрете від пошкоджень при падінні, якщо спробуєте спуститися зі скелястої скелі або з високої будівлі. Підручник не розкриває вам цю таємницю, тому ми подумали, що повинні.


2. Не вести дві битви одночасно

Хоча це здається очевидним, у цю пастку легко потрапити. Оскільки The Cycle: Frontier переповнений небезпечними істотами, такими як страйдери, і ворожими гравцями, ви можете часто мати справу з більш ніж двома ворогами одночасно. Ліворуч від вас може бути зграя Страйдерів, а праворуч від вас — ворог, який біжить по полю чи ставу. Найкраща порада, яку ми можемо дати – зосередитися на тому, хто побачив вас першим. Якщо у вас є вибір між тим, щоб мати справу з гравцем або істотою, дійте своєю інтуїцією. Якщо у вас є великий запас цінних товарів, імовірно, не варто битися з іншим гравцем, якщо він не побачить вас або не прямує до того ж місця, наприклад, до корабля для евакуації. Однак, якщо ви спробуєте вбити кількох страйдерів, а потім спробуєте вбити ворожого гравця, велика ймовірність, що ви не виживете в бою, тому що за вами будуть принаймні два вороги. Зосередьтеся на одному, а потім розберіться з іншим.


3. Завжди звертайте увагу на свою витривалість

Однією з найпростіших речей, на які можна не помітити в The Cycle: Frontier, є ваш план витривалості. Як тільки ви перебуваєте на Fortuna III, ваша витривалість стає вашим найкращим союзником і найбільшим ворогом. Якщо ви маєте повну витривалість під час зіткнення з ворогом, то ваші шанси вижити набагато більше, ніж якщо ваша витривалість вичерпується навіть наполовину. Гра не полегшує ваші рухи, якщо у вас низька витривалість, тому бігайте та стрибайте лише тоді, коли це абсолютно необхідно. Це спростить бій, якщо ви натрапите на ворога.


4. Зосередьтеся на конкретних фракціях


Цикл: передові поради для початківців
На початку гри Бадум скаже вам виконати завдання для всіх трьох фракцій, і він правильний, сказавши це. Під час ранньої частини гри ви повинні спробувати виконати всі місії Punch In для трьох фракцій. Однак, коли ви починаєте виконувати ці місії та підвищувати рівень кожної фракції, ви можете звернути увагу на одну з них. Кожна фракція має різні предмети на продаж у своєму магазині, переважно в розділі зі зброєю. Якщо вам потрібна конкретна зброя, яку має одна фракція, вам слід зосередитися на підвищенні рівня цієї фракції, щоб ви могли швидше отримати цю зброю. Зброя для продажу заблокована за певними рівнями фракції, тому чим вищий рівень вашої фракції, тим більше у вас буде доступу. Зосередження на всіх трьох одночасно може сповільнити прогрес у розблокуванні однієї зброї або предмета, який ви шукаєте. Звичайно, ви повинні в кінцевому підсумку підвищити рівень кожної фракції, але виконуючи по одному, ви зможете швидше розблокувати зброю та предмети вищого рівня.


5. Завжди евакуйся раніше

Знову ж таки, це може здатися очевидною порадою, але вибір евакуації раніше, а не пізніше, часто може бути різницею між життям і смертю. Це можна застосувати до The Cycle: Frontier декількома різними способами. Звичайно, щоразу, коли ви відчуваєте, що вистачить здобичі на одну краплю, ви повинні знайти найближчу точку евакуації. Переслідування ще однієї здобичі або предмета місії може закінчитися погано, і тоді ви залишитеся ні з чим. Гравці з Prospect Station завжди заходять на Fortuna III, тож ви ніколи не знаєте, чи може новий ворог з’явитися нізвідки й припинити вашу біг.


Крім того, якщо ви почуєте, що насувається циклічний шторм, ви не хочете продовжувати грабувати. Зазвичай вам дається п’ять хвилин на евакуацію до того, як настане шторм, після чого ви не зможете використовувати евакуаційний корабель, доки не пройде шторм. Наша порада — дістатися до корабля евакуації, як тільки надійде повідомлення про шторм, оскільки це дасть вам достатньо часу, щоб знайти точку евакуації та впоратися з будь-якими потенційними ворогами, які мають таку ж ідею, як і ви.


6. Не забувайте продавати та сортувати цінні речі

Не вся здобич, яку ви знайдете на Fortuna III, буде використана для друку чи місії фракції. Частина знайденого вами здобичі суворо призначена для продажу і принесе вам хороший прибуток. Після кожного запуску перегляньте свій інвентар і прочитайте опис кожного нового видобутого предмета. Якщо він продається за солідну кількість K-Mark, і ви не відчуваєте, що він вам потрібен, тоді продайте його. Ви можете зробити це в будь-якому магазині фракцій або швидкому магазині, розташованому прямо біля висадки терміналу Prospect Station. Однак будьте обережні з продажем певних легендарних предметів, оскільки вони часто знадобляться пізніше для квесту фракції або для виготовлення спорядження вищого рівня. У більшості випадків ви хочете зберегти легендарний предмет, якщо ви повністю не впевнені, що він вам не потрібен. Щоразу, коли ви грабуєте легендарний предмет, найкраще зберігати його у своєму кварталі.


7. Виконуйте щоденні завдання

Це повертається до підвищення рівня окремих фракцій. Крім місій кампанії для кожної фракції, є також щоденні завдання, які ви можете виконати для кожної з них. Вони знаходяться на наступній вкладці кампанії та оновлюються щодня. Виконання цих квестів щодня може дати вам хороший приріст рівня цієї фракції, дозволяючи вам отримати доступ до нової зброї та предметів.


Цикл: передові поради для початківців8. Не бійтеся користуватися системою страхування

Як і у «Втечі з Таркова», перед тим, як потрапити в The Cycle: Frontier, ви можете застрахувати будь-які речі, які не хочете втратити. Це робиться в терміналі прямо перед тим, як ви приземлиться на Fortuna III. Якщо ви берете з собою цінну зброю або предмет на цьому конкретному падінні, ви можете або застрахувати його, або помістити в стовпець «Спасибі з спорядження». Страхування предмета означає, що якщо ви помрете і залишите його, ви отримаєте виплату K-Mark за грошову вартість цього предмета. Наприклад, якщо ви застрахуєте штурмову гвинтівку вартістю 1000 K-Mark і помрете, тоді ви отримаєте ці гроші, щоб ви могли купити іншу штурмову гвинтівку.


Якщо ви помістили предмети в стовпець «Порятунок спорядження», ви можете заплатити певну кількість ресурсів, щоб гарантувати, що предмет буде врятований, якщо вам не вдасться евакуювати. Чим більше елементів ви розміщуєте в стовпці, тим більше ресурсів або жетонів вам потрібно заплатити. Не бійтеся використовувати ці системи, оскільки ваше спорядження іноді буває важко замінити.


9. Беріть достатню кількість патронів на кожну краплю

Оскільки у The Cycle: Frontier є істоти разом із ворожими гравцями, мати достатньо боєприпасів, щоб вижити після одного падіння, має першорядне значення. Хоча на початку скидання може здатися, що ваш інвентар переповнений патронами, ви повинні пам’ятати, що ви, ймовірно, спалите велику кількість цих боєприпасів під час скидання. Тож у міру того, як час прогресує, і ви боретеся з більшою кількістю істот/гравців, ви відкриваєте більше слотів в інвентарі для здобичі. Ви не хочете опинитися без боєприпасів на евакуаційному кораблі, а ворожий гравець переслідує вас лише тому, що ви не взяли їх достатньо на початку.


Цикл: передові поради для початківців10. Переконайтеся, що у вас є лікувальні засоби та сканер мінералів

Те, що не помічається в The Cycle: Frontier, — це ваш сканер мінералів. Цей предмет представлений вам під час навчання, і він є ключовим предметом у грі. Сканер дозволяє побачити, де знаходяться корисні копалини поблизу. Однак у грі не згадується, що Сканер мінералів не є постійним предметом, який ви зберігаєте через смерть, як, наприклад, кирка. Якщо ви помрете, не поклавши сканер мінералів у свої кишені, вам потрібно буде купити інший на Prospect Station і знову додати його до свого інвентарю. Перехід до Fortuna III без сканера мінералів може призвести до грубої навігації.


Крім того, переконайтеся, що ви завжди пакуєте достатню кількість лікувальних засобів. Ви можете придбати нескінченну кількість слабких стимулів у Швидкому магазині або в магазинах фракції. Навіть мати 5-10 з них іноді недостатньо, якщо ви потрапите в кілька зустрічей під час падіння. Запаси зціленням є одним із найкращих способів вижити після падіння, а також взяти достатню кількість боєприпасів.

YORUMLAR

Ad

A Plague Tale: Requiem,10,African,1,Age of Empires,12,Akvaryum Dünyası,13,AntikÇağ,3,Apex Legends,16,Arabic,1,Assassin's Creed,8,Aze,3,Back 4 Blood,5,Battlefield,13,Bilim,1,Bilim ve Teknoloji,82,BioShock,8,Botanik,4,Call of Duty,147,China,50,Chivalry 2,6,citizen sleep,6,Clash of Clans,18,Coin's,4,Company of Heroes,8,CS:GO,8,Cyberpunk,5,Cycle Frontier,128,Czeh,8,Dark Souls,11,Destiny,66,Detox,4,Diablo,322,Disney+,8,Dünya Tarihi,4,Dying Light 2,15,EA,8,EA-E3,7,eFootball,20,Elden Ring,3544,Eng,1007,Epic Games,8,Esp,999,F1,16,Fall Guys,3,Farsi,5,Fifa,40,Final Fantasy,14,Fortnite,68,Forza Horizon,8,Fotoğraf Makinası,5,Fra,985,Free Fire,2,Game News,122,Game's,47,Genel Konular,77,Genshin,454,Geo,2,Ger,1011,God of War,24,Gotham Knights,6,Gre,1,GTA,38,GTA6,23,Güncel,1,Halil İnalcık,6,Halo infinite,17,Hangisi Alınır,2,Her Konudan,3,Hitman,8,Hogwarts,17,Horizon Forbidden,6,Hun,4,İlber Ortaylı,2,İndia,57,italian,61,Jpn,353,King Arthur,2,Kingdom Hearts,6,Kitaplar,89,Kor,5,League of Legends,33,Lego Star Wars,9,LifeAfter,8,lost,1,Lost Ark,474,Mafia 4,4,Minecraft,20,MLB,6,Müzik,2,Nasıl Yapılır,26,Nor,1,NORCO,6,NORKO,1,OCULUS QUEST,7,Osmanlı Tarihi,9,Overwatch 2,43,Oyun Klavuzları,9,oyun2022,8,Oyunlar,1464,Payday 2,8,PC,15,PES,7,Phi,2,PlayStation,10,Pokemon,48,Por,822,Project Q,9,PS,35,PUBG,99,Raft,8,Rainbow Six Siege,7,Rus,290,Sağlık,4,Sanat,2,SCORN,8,Sims,2,SİMS 4,23,Skate,7,Sniper Elite,54,Sosyal,6,Spider-Man,2,Splatoon,1,Spor,2,Starfield,10,Steam,23,Street Fighter,55,System Shock,12,Şiir,58,Tarih,52,Teenage Mutant Ninja Turtles,16,Teknoloji,23,Telefonlar,5,The Callisto Protocol,9,Tiny Tina's Wonderlands,114,Ukr,205,Universal Broadcast,6398,V Rising,544,Valorant,140,Vampire Survivors,4,Video,1,Warhammer 40K,7,World of Tanks,7,XBOX,14,Xiaomi,1,Yaşam ve Sağlık,28,yazılım,1,Yeni Yayınla,2,Yeni Yayınlar,8015,
ltr
item
Her Şeye Dair: Цикл: передові поради для початківців
Цикл: передові поради для початківців
Цикл: передові поради для початківців
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEgePHQtjnVK-NCZ9htEEE4YlA3mPsrNj_4m0WvkLOret0ALWCqSXccs3c_YkGWrjc2cW9QrXld4mthGbm4JT4rEoylmb3AFJ5igEg9BTcm5gCkVaX_JHERGaxSwMDy6I5mEzlJvAMbPjUHCkvPXZaMtxE-u69Yq9sHnh0GPygm3uTYDna6I_OpdWe30=w640-h369
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEgePHQtjnVK-NCZ9htEEE4YlA3mPsrNj_4m0WvkLOret0ALWCqSXccs3c_YkGWrjc2cW9QrXld4mthGbm4JT4rEoylmb3AFJ5igEg9BTcm5gCkVaX_JHERGaxSwMDy6I5mEzlJvAMbPjUHCkvPXZaMtxE-u69Yq9sHnh0GPygm3uTYDna6I_OpdWe30=s72-w640-c-h369
Her Şeye Dair
https://www.herseyedair.net/2022/06/blog-post_42.html
https://www.herseyedair.net/
https://www.herseyedair.net/
https://www.herseyedair.net/2022/06/blog-post_42.html
true
6744863006593968633
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy