Diablo Ölümsüz İpuçları

Diablo Ölümsüz İpuçları

Diablo Ölümsüz İpuçları

Diablo Ölümsüz İpuçları


Oyuncular Diablo Immortal'dan çok keyif alıyor, bu yüzden neden bu sevinci sizin için ikiye katlamadığımıza karar verdik. Seanslarınızdan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için oyunun farklı mekaniklerini doğru bir şekilde açıkladığımız bir Diablo Immortal ipuçları ve püf noktaları rehberini sizin için bir araya getirdik. Diablo Immortal ipuçları kılavuzumuzu takip ederek kolayca ve verimli bir şekilde seviye atlayabilirsiniz, bu yüzden daha fazla uzatmadan başlayalım.


Diablo Ölümsüz İpuçlarıSınıf Seçme


Diablo Immortal oynarken ilk yapmanız gereken bir sınıf seçmek oluyor. Ancak, bir sınıf seçerken deneyler yapmakta özgürsünüz, ancak Wizard, Crusader veya Barbarian ile gitmenizi öneririz.


Bu sınıflar, ilk kez Diablo ölümsüz oynuyor olsanız bile sizin için iyi çalışıyor. Seçim sizin için çalışmasa bile, Diablo Immortal'da size 5 karakter yuvası verildiğinden diğer sınıfları seçebilirsiniz.


Becerileri BirleştirDiablo Immortal'da bir sınıfla oynarken, her zaman yeteneklerini birleştirmeye çalışın. Becerileri birleştirmek, düşmanlara verdiğiniz hasarı ikiye katlayabilir.


Örneğin, Buz Kristalini kullandıktan hemen sonra Parçalama ışın saldırısı kullandığınızı varsayalım. Bu durumda, ışının farklı yönlere ateş atmasına ve birden fazla düşmana hasar vermesine neden olur.


Bu becerilerin birlikte nasıl çalıştığını anlamak için menüdeki Beceri bölümüne gidebilir ve hangi çıktıları alabileceğinizi görmek için farklı becerileri test edebilirsiniz.


Kırmızı Sağlık Kürelerini AlBazı düşmanları yendikten sonra veya patron dövüşü sırasında yerde kırmızı sağlık küreleri göreceksiniz.


Bu küreleri görür görmez almalısın çünkü Diablo ölümsüz'de kırmızı sağlık kürelerini toplamakla ilişkili bir bekleme süresi yoktur. Soğuma süresi olduğu için sağlık iksirini kullanmak yerine onları almak daha iyidir.


Hurda DişlilerMevcut yapınıza en uygun dişlileri değiştirdikten sonra, envanterinizdeki diğer tüm dişlileri atmalısınız.


Diablo Immortal'da farklı vitesleri yükseltmek için kullanılabilecek dişlileri attıktan sonra birçok faydalı kaynak elde edeceksiniz. Dişlileri hurdaya çıkarmak için Demirci dükkanındaki hizmetler seçeneğini seçin.


Yan Aktiviteler YapınAyrıca Diablo Immortal'da bulunan bazı yan aktiviteleri yapmak için biraz zaman ayırmalısınız. Altın ve hazine sandıkları bulmak için farklı yolları keşfedin. Ekstra deneyim puanları almak için günlük ödülleri düzenli olarak tamamlamanız gerekir.


Günlük Ödüller ToplayınDüzenli olarak Diablo Immortal oynuyorsanız, günlük ödülleri de toplamalısınız. Günlük bazda talep etmeniz için birden fazla günlük ödül mevcut olacak.


Diablo Immortal'da genellikle bir canavarı alt ettiğiniz için aldığınız çok önemli bazı şeyleri de elde edebilirsiniz. Bunun dışında günlük bir adet ücretsiz Kret de toplayabilirsiniz. Daha fazla Vadi almak için Armalara ihtiyacın var, bu yüzden onları da seçmelisin.


Bir Warband'e KatılınWarband'de ölümsüz Diablo oynayarak ekstra ödüller kazanabilirsiniz. Ekstra ödüller kazanmak için grup görevlerini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Warband üyeleriyle ihtiyaçlarınıza göre eşya yatırıp alabileceğiniz bir zula paylaşabilirsiniz.


Bu özellik, oyunda belirli bir noktaya ulaştıktan sonra kilidi açılmaktadır ve sizin için uygun hale geldikçe kullanmalısınız.


Otomatik Alımı AçDiablo Immortal'da otomatik alma özelliğini açmalısınız çünkü bir öğeye ihtiyacınız olmasa bile, Diablo Immortal'da viteslerinizi yükseltmek için onu hurdaya ayırabilirsiniz.


Bunu açmak için oyun ayarlarına gitmeli ve bu özelliği açmalısınız.


Mümkün Olduğunda Gears'ı YükseltinBir sorun olmadığı için viteslerinizi mümkün olduğunca yükseltmelisiniz. Teçhizatı değiştirseniz bile, Diablo Immortal'ın ücretsiz derece transfer özelliği nedeniyle yükseltmeler ileriye taşınacaktır.


Sadece bu değil, donanım yükseltmek onların istatistiklerini ve gücünü artırır, bu nedenle bu özellikten tam olarak yararlanmalısınız.


Hızla Seviye Atlamak için Birden Fazla Şey YapınSeviye atlamak için ana hedefleri tamamlayarak elde edebileceğiniz XP'ye ihtiyacınız var. Ancak seviye atlamanın en etkili yolu, farklı savaş geçiş etkinlikleri yapmak, fazladan DP verebilecek ödülleri tamamlamak ve yan görevleri tamamlamaktır.


Ayrıca oyun dünyasında keşfedebileceğiniz zindanlar ve gizli inler gibi diğer aktivitelerle de birleştirebilirsiniz. Tüm bu aktiviteleri yapmalısınız, böylece sonunda XP'den mahrum kalmazsınız.


Ancak, DP kazanmanın en etkili yolu, battle pass aktivitelerini tamamlayarak battle pass seviyesini yükseltmektir.


XP'yi artırmak için yapabileceğiniz diğer şey, savaş bileti ödüllerinizi hemen toplamamaktır. Oyun size ana hikayeye devam etmek için daha fazla seviye atlamanızı söylediğinde, bunları kullanabilirsiniz.


Essence Transfer Özelliğini BekleyinEssence Transfer'i aldığınızda, efsanelerinizi oyunun sonraki bölümleri için saklamalısınız. Bu, efsanevi güç için efsanevi öğeleri çıkarmanıza izin verecektir.


Bu gücü, sahip olduğunuz başka bir efsanevi ile değiştirmek için de kullanabilirsiniz. Bu özellik, efsaneleriniz varsa çok çeşitli güçler toplamanıza yardımcı olacaktır.

Mücevher için KumarEssence Transfer özelliğine sahip olduğunuzda Rakis Plaza'da mücevher kumarı da oynayabilirsiniz. Bu, boş mücevher noktanızı doldurmanıza ve bir güç artışı elde etmenize izin verecektir. Altınları harcayarak bir an önce mücevher üzerine kumar oynamalısınız çünkü denemeye değer.


Helliguary'yi alHelliquary, Diablo ölümsüz'de farklı günlük görevleri tamamlayarak Scoria kazanmanızı sağlayan gerçekten önemli bir özelliktir. Bu tesisi alır almaz yükseltmeye çalışmalısınız.


Helliquary'yi yükseltmek için kullanmanız gereken ilk Scoria'yı Herald Pyl'in ölümünden hemen sonra alacaksınız. Helliquary'nizin seviyesi, ondan kazanacağınız savaş reytingi öğelerinin seviyesini belirler, bu yüzden mümkün olduğunca seviyenizi yükseltin.

YORUMLAR

Ad

A Plague Tale: Requiem,10,African,1,Age of Empires,12,Akvaryum Dünyası,13,AntikÇağ,3,Apex Legends,16,Arabic,1,Assassin's Creed,8,Aze,3,Back 4 Blood,5,Battlefield,13,Bilim,1,Bilim ve Teknoloji,82,BioShock,8,Botanik,4,Call of Duty,147,China,50,Chivalry 2,6,citizen sleep,6,Clash of Clans,18,Coin's,4,Company of Heroes,8,CS:GO,8,Cyberpunk,5,Cycle Frontier,128,Czeh,8,Dark Souls,11,Destiny,66,Detox,4,Diablo,322,Disney+,8,Dünya Tarihi,4,Dying Light 2,15,EA,8,EA-E3,7,eFootball,20,Elden Ring,3544,Eng,1007,Epic Games,8,Esp,999,F1,16,Fall Guys,3,Farsi,5,Fifa,40,Final Fantasy,14,Fortnite,68,Forza Horizon,8,Fotoğraf Makinası,5,Fra,985,Free Fire,2,Game News,122,Game's,47,Genel Konular,77,Genshin,454,Geo,2,Ger,1011,God of War,24,Gotham Knights,6,Gre,1,GTA,38,GTA6,23,Güncel,1,Halil İnalcık,6,Halo infinite,17,Hangisi Alınır,2,Her Konudan,3,Hitman,8,Hogwarts,17,Horizon Forbidden,6,Hun,4,İlber Ortaylı,2,İndia,57,italian,61,Jpn,353,King Arthur,2,Kingdom Hearts,6,Kitaplar,89,Kor,5,League of Legends,33,Lego Star Wars,9,LifeAfter,8,lost,1,Lost Ark,474,Mafia 4,4,Minecraft,20,MLB,6,Müzik,2,Nasıl Yapılır,26,Nor,1,NORCO,6,NORKO,1,OCULUS QUEST,7,Osmanlı Tarihi,9,Overwatch 2,43,Oyun Klavuzları,9,oyun2022,8,Oyunlar,1464,Payday 2,8,PC,15,PES,7,Phi,2,PlayStation,10,Pokemon,48,Por,822,Project Q,9,PS,35,PUBG,99,Raft,8,Rainbow Six Siege,7,Rus,290,Sağlık,4,Sanat,2,SCORN,8,Sims,2,SİMS 4,23,Skate,7,Sniper Elite,54,Sosyal,6,Spider-Man,2,Splatoon,1,Spor,2,Starfield,10,Steam,23,Street Fighter,55,System Shock,12,Şiir,58,Tarih,52,Teenage Mutant Ninja Turtles,16,Teknoloji,23,Telefonlar,5,The Callisto Protocol,9,Tiny Tina's Wonderlands,114,Ukr,205,Universal Broadcast,6398,V Rising,544,Valorant,140,Vampire Survivors,4,Video,1,Warhammer 40K,7,World of Tanks,7,XBOX,14,Xiaomi,1,Yaşam ve Sağlık,28,yazılım,1,Yeni Yayınla,2,Yeni Yayınlar,8015,
ltr
item
Her Şeye Dair: Diablo Ölümsüz İpuçları
Diablo Ölümsüz İpuçları
Diablo Ölümsüz İpuçları
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEiqn_KUqHxEZn9BAfdwyfCkWBosFkS8rvfUBSoP3AsFRwUrO0cP5CarOp9qOuE3P3N5omtM4dC_3ZYUOXs1QsyYRJ3SJ-NQzo8oXUcNKcWaMPUd2c2dfQUe1T4s_GHxLKrrhJhAI689JV-7qy615Vf0_VKQEegy9R-g4wjEyWRtG0rAQ5r_iwHoGAQ3=w640-h441
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEiqn_KUqHxEZn9BAfdwyfCkWBosFkS8rvfUBSoP3AsFRwUrO0cP5CarOp9qOuE3P3N5omtM4dC_3ZYUOXs1QsyYRJ3SJ-NQzo8oXUcNKcWaMPUd2c2dfQUe1T4s_GHxLKrrhJhAI689JV-7qy615Vf0_VKQEegy9R-g4wjEyWRtG0rAQ5r_iwHoGAQ3=s72-w640-c-h441
Her Şeye Dair
https://www.herseyedair.net/2022/06/diablo-olumsuz-ipuclar.html
https://www.herseyedair.net/
https://www.herseyedair.net/
https://www.herseyedair.net/2022/06/diablo-olumsuz-ipuclar.html
true
6744863006593968633
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy