The Cycle: Frontier : Yeni Başlayanlar İçin Sınır Tanımayan İpuçları

The Cycle: Frontier : Yeni Başlayanlar İçin Sınır Tanımayan İpuçları

The Cycle: Frontier : Yeni Başlayanlar İçin Sınır Tanımayan İpuçları

The Cycle: Frontier : Yeni Başlayanlar İçin Sınır Tanımayan İpuçlarıİster Fortuna III'e düşüyor, ister üsse geri dönüyor olun, The Cycle: Frontier'da hayatta kalmanıza yardımcı olacak 10 ipucunu ele aldık.


The Cycle: Frontier, PvE ve PvP öğelerine sahip yeni bir birinci şahıs ganimet odaklı ekstraksiyon oyunudur. İki farklı yerde gerçekleşir: Tüm dövüş ve yağmaların gerçekleştiği gezegen Fortuna III ve kendinizi bir sonraki düşüşe hazırlamak için ticaret yapabileceğiniz, satın alabileceğiniz ve satabileceğiniz Prospect Station. Prospect Station'daki üç Faction'a geri dönmek için değerli ganimet parçalarını toplamak için Fortuna III'e düşmekle görevli bir Prospector olarak oynuyorsunuz. Tabii ki, gezegende hayatı kolaylaştırmak için daha iyi teçhizat satın alabilmek için kendi başınıza da para kazanmak üzeresiniz. Herhangi bir Escape From Tarkov hayranı, hedefler neredeyse aynı olduğu için The Cycle: Frontier'ın oyun döngüsünü hemen tanıyacaktır.


Fortuna III'te, yapay zekayı da çıkarırken ceplerinizi olabildiğince çabuk doldurmaya çalışıyorsunuz. gezegene düşen yaratıklar ve diğer oyuncular. Taşımanızdan memnun kaldığınızda, gezegeni mallarınızla birlikte terk etmek için bir Evac Gemisine gidebilirsiniz. Ancak, gemiye varamadan öldürülürseniz, donanımınızın çoğu veya tamamı sizi ortadan kaldıran yaratık veya oyuncu için geride bırakılacaktır. The Cycle: Frontier'ın genel amacı, yapay zeka ile savaşmaktır. ve daha güçlü teçhizat elde etmek için satabileceğiniz veya kullanabileceğiniz ganimetleri stoklarken diğer oyuncular.

Bu kılavuzda, The Cycle: Frontier'ı geliştirmek için kullanabileceğiniz 10'dan fazla ipucunu inceleyeceğiz. Bazı oyuncular için bazı ipuçları biraz açık olabilir, ancak bu oyun öğrenilmesi ve hatırlanması gereken birçok farklı mekaniğe sahiptir, bu nedenle küçük bir tazeleme kursuna sahip olmaktan asla zarar gelmez.


1. Düşme hasarı var

Bunu oradan çıkaracağız çünkü zor yoldan öğrendik. Apex Legends gibi birçok modern atıcıda herhangi bir düşme hasarı olmamasına rağmen, The Cycle: Frontier'da durum böyle değil. Bir hayatta kalma oyunu olduğu için yerden çok yüksekte bir yerden atlayarak kesinlikle ölebilirsiniz. Normal bir mesafeden düşmek bile sağlığınızı düşündüğünüzden daha fazla azaltacaktır. Zırh kuşanmış olsanız bile, kayalık bir uçurumdan veya yüksek bir binadan aşağı inmeye çalışırsanız düşme hasarından öleceksiniz. Öğretici, bu sırrın içine girmenize izin vermiyor, bu yüzden yapmamız gerektiğini düşündük.


2. Aynı anda iki savaşta savaşmayın

Apaçık görünse de, bu içine düşmesi kolay bir tuzaktır. The Cycle: Frontier, Striders ve düşman oyuncular gibi tehlikeli yaratıklarla dolu olduğundan, genellikle kendinizi aynı anda ikiden fazla düşmanla uğraşırken bulabilirsiniz. Solunuzda bir Yolgezer sürüsü ve sağınızda bir tarlada veya gölette koşan bir düşman olabilir. Verebileceğimiz en iyi tavsiye, sizi ilk kim gördüyse ona odaklanın. Bir oyuncuyla ya da bir yaratıkla uğraşmak arasında seçim yapma şansınız varsa, içgüdülerinize göre hareket edin. Büyük bir değerli eşya envanteriniz varsa, sizi görmedikçe veya bir Tahliye Gemisi gibi aynı yere gitmedikçe başka bir oyuncuyla savaşmak muhtemelen iyi bir fikir değildir. Ancak, bazı Yolgezerleri öldürmeye çalışırsanız ve ardından bir düşman oyuncuyu öldürmeye çalışırsanız, savaşta hayatta kalamazsınız çünkü peşinden en az iki düşmanınız olacaktır. Birine odaklanın, sonra diğeriyle ilgilenin.


3. Daima Dayanıklılığınıza Dikkat Edin

The Cycle: Frontier'da gözden kaçırılması en kolay şeylerden biri, Dayanıklılık çubuğunuzdur. Fortuna III'e geçtiğinizde, Dayanıklılığınız hem en iyi müttefikiniz hem de en büyük düşmanınız olur. Bir düşmanla karşılaştığınızda tam Dayanıklılığa sahipseniz, o zaman hayatta kalma şansınız, Dayanıklılığınızın yarı yarıya tükenmiş olması durumundan çok daha fazladır. Dayanıklılığınız düşükse oyun hareketlerinizi kolaylaştırmaz, bu nedenle sadece kesinlikle gerekli olduğunda hızlı koşun ve zıplayın. Bu, bir düşmanla karşılaşırsanız savaşı kolaylaştıracaktır.


4. Belirli Fraksiyonlara OdaklanınThe Cycle: Frontier : Yeni Başlayanlar İçin Sınır Tanımayan İpuçlarıOyunun başında, Badum size üç Grup için de işleri tamamlamanızı söyleyecek ve bunu söylemekte haklı. Oyunun ilk bölümünde, üç Grup için tüm Punch In görevlerini denemeli ve tamamlamalısın. Ancak, bu görevleri tamamlamaya başladığınızda ve her bir Fraksiyonun seviyesini yükselttiğinizde, özellikle birine dikkat etmek isteyebilirsiniz. Her Faction'ın dükkanında, çoğunlukla silah bölümünde, satılık farklı ürünleri vardır. Bir Fraksiyonun sahip olduğu belirli bir silahın peşindeyseniz, o silahı daha hızlı elde edebilmek için özellikle o Fraksiyonun seviyesini yükseltmeye odaklanmalısınız. Satılık silahlar belirli Fraksiyon seviyelerinin arkasında kilitlenir, bu nedenle Fraksiyon seviyeniz ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla erişiminiz olur. Aynı anda üçüne birden odaklanmak, peşinde olduğunuz tek silahın veya öğenin kilidini açmaya yönelik ilerlemeyi yavaşlatabilir. Tabii ki, sonunda her Fraksiyonun seviyesini yükseltmelisiniz, ancak her seferinde bir tane yapmak, daha yüksek seviyeli silahların ve eşyaların kilidini daha hızlı açmanızı sağlar.


5. Daima erken tahliye edin

Yine, bariz bir ipucu gibi görünebilir, ancak daha sonra değil erken tahliyeyi seçmek, yaşam ve ölüm arasındaki fark olabilir. Bu, The Cycle: Frontier için birkaç farklı şekilde geçerli olabilir. Doğal olarak, bir damla için yeterli ganimetiniz olduğunu hissettiğinizde, en yakın Tahliye noktasını bulmalısınız. Bir parça ganimet veya görev öğesinin peşine düşmek kötü bir şekilde sona erebilir ve sonra hiçbir şeyiniz kalmaz. Prospect Station'dan oyuncular her zaman Fortuna III'e düşüyorlar, bu yüzden yeni bir düşmanın aniden ortaya çıkıp çalışmanıza son verip vermeyeceğini asla bilemezsiniz.


Alternatif olarak, bir Döngü fırtınasının geldiğini duyarsanız, yağmalamaya devam etmek istemezsiniz. Genellikle, fırtına gelmeden önce tahliye etmeniz için beş dakika verilir, bundan sonra fırtına geçene kadar bir Tahliye Gemisi kullanamazsınız. Tavsiyemiz, fırtına duyurusu gelir gelmez bir Tahliye Gemisine gitmenizdir, çünkü bu size bir tahliye noktası bulmak ve sizinle aynı fikre sahip potansiyel düşmanlarla uğraşmak için bolca zaman verir.


6. Değerli eşyaları satmayı ve sıralamayı unutmayın

Fortuna III'te bulacağınız tüm ganimetler, baskı amacıyla veya bir Fraksiyon görevi için kullanılmayacaktır. Bulduğunuz ganimetin bir kısmı kesinlikle satılmak içindir ve size güzel bir kazanç sağlar. Her çalıştırmadan sonra envanterinizi gözden geçirin ve yağmaladığınız her yeni öğenin açıklamasını okuyun. Çok sayıda K-Mark'a satıyorsa ve buna ihtiyacınız olduğunu hissetmiyorsanız, o zaman sat. Bunu herhangi bir Faction mağazasında veya Prospect Station'ın açılan Terminalinin hemen yanında bulunan Quick Shop'ta yapabilirsiniz. Ancak, belirli Efsanevi eşyaları satarken dikkatli olun, çünkü bunlar genellikle daha sonra bir İhtilaf arayışı veya daha yüksek seviyeli teçhizat yapmak için ihtiyaç duyulur. Çoğu zaman, ihtiyacınız olmadığından tamamen emin olmadığınız sürece bir Efsanevi eşyayı elinizde tutmak istersiniz. Bir Efsanevi eşyayı ne zaman yağmalasan, en iyisi onu Mahallende saklamak.


7. Günlük İşleri Tamamlayın

Bu, belirli Fraksiyonların seviyesini yükseltmeye geri döner. Her Fraksiyon için Sefer görevlerinin dışında, her biri için tamamlayabileceğiniz Günlük İşler de vardır. Bunlar, Kampanyanın sonraki sekmesinde bulunur ve her gün yenilenir. Bu görevleri her gün tamamlamak, o Fraksiyonun seviyesine güzel bir destek verebilir ve yeni silahlara ve eşyalara erişmenizi sağlar.


The Cycle: Frontier : Yeni Başlayanlar İçin Sınır Tanımayan İpuçları8. Sigorta sistemini kullanmaktan korkmayın

Escape From Tarkov'da olduğu gibi, The Cycle: Frontier'da bir düşüşten önce, kaybetmek istemediğiniz tüm eşyaları sigortalayabilirsiniz. Bu, Fortuna III'e inmeden hemen önce açılan Terminalde yapılır. Belirli bir düşüşte yanınıza değerli bir silah veya eşya alıyorsanız, onu sigortalamayı veya Teçhizat Kurtarma sütununa yerleştirmeyi seçebilirsiniz. Bir öğeyi sigortalamak, ölürseniz ve onu geride bırakırsanız, o öğenin parasal değeri için bir K-Mark ödemesi alacağınız anlamına gelir. Örneğin, 1000 K-Mark değerinde bir saldırı tüfeğini sigortalar ve ölürseniz, o parayı alırsınız, böylece muhtemelen başka bir saldırı tüfeği satın alabilirsiniz.


Eşyaları Teçhizat Kurtarma sütununa yerleştirirseniz, tahliyeyi başaramazsanız eşyanın kurtarılmasını sağlamak için belirli sayıda kaynak ödeyebilirsiniz. Sütuna ne kadar çok öğe yerleştirirseniz, o kadar fazla kaynak veya jeton ödemeniz gerekir. Ekipmanınızın değiştirilmesi bazen zor olabileceğinden, bu sistemleri kullanmaktan korkmayın.


9. Her damlada yeterli cephane alın

The Cycle: Frontier, düşman oyuncularla birlikte yaratıkları içerdiğinden, tek bir damladan kurtulmak için yeterli cephaneye sahip olmak çok önemlidir. Düşüşün başlangıcında envanterinizin cephane paketleriyle dolup taştığını hissedebilseniz de, düşürmeniz sırasında büyük olasılıkla bu cephanenin büyük bir kısmını yakacağınızı hatırlamanız gerekir. Böylece zaman ilerledikçe ve daha fazla yaratık/oyuncu ile savaştıkça, ganimet için daha fazla envanter yuvası açıyorsunuz. Kendinizi bir Tahliye Gemisinde cephanesiz ve başlangıçta yeterince kullanmadığınız için sizi kovalayan bir düşman oyuncu olmadan bulmak istemezsiniz.


The Cycle: Frontier : Yeni Başlayanlar İçin Sınır Tanımayan İpuçları10. Şifa malzemeleriniz ve Mineral Tarayıcınız olduğundan emin olun

The Cycle: Frontier'de gözden kaçan bir şey sizin Mineral Tarayıcınızdır. Bu öğe size eğitim sırasında tanıtılır ve oyunda önemli bir öğedir. Tarayıcı, çevrenizdeki minerallerin nerede olduğunu görmenizi sağlar. Ancak oyun, Mineral Tarayıcı'nın, örneğin Kazma gibi ölüm sırasında sakladığınız kalıcı bir öğe olmadığını belirtmiyor. Mineral Tarayıcıyı Güvenli Ceplerinize koymadan ölürseniz, Prospect Station'dan bir tane daha satın almanız ve envanterinize yeniden eklemeniz gerekecektir. Mineral Tarayıcı olmadan Fortuna III'e gitmek bazı zorlu gezinmelere yol açabilir.


Ayrıca, her zaman yeterli miktarda şifalı malzeme topladığınızdan emin olun. Quick Shop'ta veya Faction mağazalarında sonsuz miktarda zayıf Stim satın alabilirsiniz. Bir düşüş sırasında birden fazla karşılaşmaya girerseniz, bunlardan 5-10 tanesine sahip olmak bile bazen yeterli olmaz. İyileşmeyi stoklamak, yeterli cephane almanın yanı sıra bir damladan sağ kurtulmanın en iyi yollarından biridir.

YORUMLAR

Ad

A Plague Tale: Requiem,10,African,1,Age of Empires,12,Akvaryum Dünyası,13,AntikÇağ,3,Apex Legends,16,Arabic,1,Assassin's Creed,8,Aze,3,Back 4 Blood,5,Battlefield,13,Bilim,1,Bilim ve Teknoloji,82,BioShock,8,Botanik,4,Call of Duty,147,China,50,Chivalry 2,6,citizen sleep,6,Clash of Clans,18,Coin's,4,Company of Heroes,8,CS:GO,8,Cyberpunk,5,Cycle Frontier,128,Czeh,8,Dark Souls,11,Destiny,66,Detox,4,Diablo,322,Disney+,8,Dünya Tarihi,4,Dying Light 2,15,EA,8,EA-E3,7,eFootball,20,Elden Ring,3544,Eng,1007,Epic Games,8,Esp,999,F1,16,Fall Guys,3,Farsi,5,Fifa,40,Final Fantasy,14,Fortnite,68,Forza Horizon,8,Fotoğraf Makinası,5,Fra,985,Free Fire,2,Game News,122,Game's,47,Genel Konular,77,Genshin,454,Geo,2,Ger,1011,God of War,24,Gotham Knights,6,Gre,1,GTA,38,GTA6,23,Güncel,1,Halil İnalcık,6,Halo infinite,17,Hangisi Alınır,2,Her Konudan,3,Hitman,8,Hogwarts,17,Horizon Forbidden,6,Hun,4,İlber Ortaylı,2,İndia,57,italian,61,Jpn,353,King Arthur,2,Kingdom Hearts,6,Kitaplar,89,Kor,5,League of Legends,33,Lego Star Wars,9,LifeAfter,8,lost,1,Lost Ark,474,Mafia 4,4,Minecraft,20,MLB,6,Müzik,2,Nasıl Yapılır,26,Nor,1,NORCO,6,NORKO,1,OCULUS QUEST,7,Osmanlı Tarihi,9,Overwatch 2,43,Oyun Klavuzları,9,oyun2022,8,Oyunlar,1464,Payday 2,8,PC,15,PES,7,Phi,2,PlayStation,10,Pokemon,48,Por,822,Project Q,9,PS,35,PUBG,99,Raft,8,Rainbow Six Siege,7,Rus,290,Sağlık,4,Sanat,2,SCORN,8,Sims,2,SİMS 4,23,Skate,7,Sniper Elite,54,Sosyal,6,Spider-Man,2,Splatoon,1,Spor,2,Starfield,10,Steam,23,Street Fighter,55,System Shock,12,Şiir,58,Tarih,52,Teenage Mutant Ninja Turtles,16,Teknoloji,23,Telefonlar,5,The Callisto Protocol,9,Tiny Tina's Wonderlands,114,Ukr,205,Universal Broadcast,6398,V Rising,544,Valorant,140,Vampire Survivors,4,Video,1,Warhammer 40K,7,World of Tanks,7,XBOX,14,Xiaomi,1,Yaşam ve Sağlık,28,yazılım,1,Yeni Yayınla,2,Yeni Yayınlar,8015,
ltr
item
Her Şeye Dair: The Cycle: Frontier : Yeni Başlayanlar İçin Sınır Tanımayan İpuçları
The Cycle: Frontier : Yeni Başlayanlar İçin Sınır Tanımayan İpuçları
The Cycle: Frontier : Yeni Başlayanlar İçin Sınır Tanımayan İpuçları
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEgWbiBwrTwf5Ch9VmNdy4YE3mnkhsERi0ZH2jUNSZf6qt5LV9SW7KLWhsd8XgsOE4-a1wK2AhLb12V_TRd4FKQSjaQbfmqU-qHCSe7x39OvOIOEu51CAGyob3v_Enzb1_uRNODwUaxNW6JQD6ouLivXZFUXtt3QE5xumotwpnHsH8WoMmuLvy5Yq2Qf=w640-h369
https://blogger.googleusercontent.com/img/a/AVvXsEgWbiBwrTwf5Ch9VmNdy4YE3mnkhsERi0ZH2jUNSZf6qt5LV9SW7KLWhsd8XgsOE4-a1wK2AhLb12V_TRd4FKQSjaQbfmqU-qHCSe7x39OvOIOEu51CAGyob3v_Enzb1_uRNODwUaxNW6JQD6ouLivXZFUXtt3QE5xumotwpnHsH8WoMmuLvy5Yq2Qf=s72-w640-c-h369
Her Şeye Dair
https://www.herseyedair.net/2022/06/the-cycle-frontier-yeni-baslayanlar.html
https://www.herseyedair.net/
https://www.herseyedair.net/
https://www.herseyedair.net/2022/06/the-cycle-frontier-yeni-baslayanlar.html
true
6744863006593968633
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Devamı Devamı Oku Reply Cancel reply Delete Yazar Anasayfa PAGES POSTS View All RASTGELE YAYINLAR Liste Arşiv SİTEDE ARAMA Tüm Gönderiler Not found any post match with your request Anasayfaya Dön Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share. STEP 2: Click the link you shared to unlock Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy